Loading...

Jest to terapia opierająca się na ocenie stanu tkanek i zaburzeń napięciowych w ciele pacjenta oraz skuteczne ich niwelowanie poprzez pracę manualną.
Łączy w sobie elementy z zakresu Japońskich masaży, masażu tkanek głębokich, terapii rozluźniania mięśniowo-powięziowego, modelowania twarzy, a także refleksoterapii.

Terapeutka PhysioKobido mgr. Sylwia Robak wykorzystuje wiedzę z zakresu pracy na powięziach w celu uzyskania silnego efektu odmłodzenia i relaksacji.
Podczas terapii pracuje się zarówno z ciałem jak i z twarzą . Efekty zabiegu widoczne są zarówno na twarzy w postaci zmniejszenia zmarszczek mimicznych, ale również i na całym ciele doprowadzając do poprawy sylwetki oraz zniesienia nadmiernych napięć mięśniowych.

Dążymy do :
– Rozluźnienia  napięć szczękowo twarzowych,
– napięć w obrębie ciała,
– wygładzenia, regeneracji skóry
– odprężenia.
Zabieg trwa 1,5 h
Zalecana jest przerwa około 2-3 tygodni pomiędzy zabiegami.

Prowadząca

Sylwia Robak | Fizjoterapeutka

Absolwentka Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego oraz Kosmetologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Certyfikowana terapeutka Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Certyfikowana masażystka japońskiego masażu twarzy Kobido. Od kilku lat również instruktorka fitness.
Specjalizuje się w terapii pacjentek z problemem nietrzymania moczu, obniżenia narządów miednicy mniejszej, zespołów bólowych (dyspareunia, wulwodynia , vestibulodynia ), a także pacjentkami w okresie ciąży i po porodzie. W swojej pracy stara się patrzeć na pacjentki w ujęciu holistycznym, łącząc wiedzę fizjoterapeutki i trenerki.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  299 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?