Tlen – pierwiastek niezbędny dla życia organizmu oraz zdrowej, pięknej skóry

Tlen jest pierwiastkiem, absolutnie niezbędnym człowiekowi do życia. Bierze udział w wielu kluczowych dla ludzkiego organizmu procesach biochemicznych. Jest on potrzebny także naszej skórze – wspomaga metabolizm komórkowy, pobudza prawidłowe procesy biochemiczne, stymuluje produkcje kolagenu i tworzenie się włosowatych naczyń krwionośnych, działa antyseptycznie i antybakteryjnie. Co się dzieje, gdy dotlenianie skóry jest na zbyt niskim poziomie?

Z wiekiem ilość przyswajanego przez komórki skóry tlenu spada. Nie bez znaczenia jest zanieczyszczenie powietrza, niezdrowa dieta, stres, przemęczenie i niedostateczna ilość ruchu na świeżym powietrzu. Czynniki te wpływają niestety na obniżenie ilości tlenu organizmie jak również w skórze. Staje się ona szara, zmęczona, pozbawiona energii i blasku, szybciej się starzeje. Odpowiednie dotlenanie skóry jest bardzo istotne i na szczęście są odpowiednie sposoby aby je poprawić.

Dotlenianie skóry – jak to zrobić?

Współczesna kosmetologia nieustannie szuka sposobów na dostarczenie większej ilości tlenu do skóry. Jednym z nich jest bezinwazyjna infuzja tlenowa.

Kosmetyki z linii O2xy Infusion Line Clarena zawierają składniki zwiększające natlenienie i usprawniające oddychanie komórek skóry, takie jak Oxycell®, SepitonicTM, RiboxylTM, wit C, Pentavitin.

Zabiegi są przyjemne i nieinwazyjne. Doskonale sprawdzają się zarówno w pielęgnacji cery młodej i mieszanej, jak również zmęczonej i dojrzałej. Dają natychmiastowe efekty rewitalizacji, odświeżenia i nawilżenia. Wspomagają mikrocyrkulację, przyspieszają usuwanie toksyn i zanieczyszczeń ze skóry, działają antyoksydacyjnie oraz spowalniają procesy starzenia. Cera nabiera energii i promiennego wyglądu.

Zabiegi z użyciem kosmetyków tlenowych można łączyć z peelingiem kawitacyjnym, sonoforezą, relaksującym masażem twarzy lub mezoterapią bezigłową (dobór metody zależy o preferencji oraz ewentualnych przeciwwskazań). Zabiegi są bezpieczne i bardzo przyjemne. Doskonale się sprawdzają zarówno zimą w dużych miastach (z powodu obecności smogu), jak również w okresie letnim. Czas trwania zabiegu wynosi od 45 min (w zabiegu ekspresowym) do ok. 90 minut (w zabiegu z masażem lub mezoterapią bezigłową).

Dotleniające soboty w gabinetach kosmetycznych LaLoba

Do końca lipca 2018 w każdą sobotę można skorzystać z dotleniających zabiegów w promocyjnych cenach.
→ zabieg ekspresowy z peelingiem kawitacyjnym – 85 zł (120 zł)*
→ zabieg z masażem twarzy, sonoforezą lub mezoterapią bezigłową – twarz – 100 zł (140 zł)*, twarz, szyja, dekolt – 120 zł (160 zł)*

*Promocyjne ceny zabiegów obowiązują do końca lipca 2018 lub do odwołania.

Domowa kuracja dotleniająca:
Dla zwiększenia efektów zabiegowych można kupić lub zamówić w naszych gabinetach uzupełniające, tlenowe kosmetyki do codziennego użytku domowego:
→ O2xy Hybrid Gel – hybrydowy żel tlenowy (38 zł)
→ O2xylogic Tonic – tlenowy tonik (38 zł)
→ O2xylogic Cream – krem tlenowy o konsystencji pianki (125 zł)
→ 3-phase O2xylogic Serum – 3-fazowe serum tlenowe (110 zł)

Wszystkie zabiegi można zakupić w formie voucherów upominkowych.

 

Comments are closed.

Masaż Kobido Kraków