Wakacyjne pakiety Beauty Wellness

Wybierz swój wakacyjny pakiet z masażem twarzy!

Masaż twarzy ma wielką moc!

Wpływa na kondycję skóry, mięśni, tłuszczową tkankę podskórną, układ nerwowy, krwionośny i limfatyczny.

Systematycznie stosowany masaż twarzy:

 • poprawia jędrność i ogólną kondycję skóry
 • dotlenia i rewitalizuje
 • spowalnia starzenie
 • spłyca zmarszczki
 • rozluźnia napięcia mimiczne
 • usprawnia krążenie krwi i limfy
 • wspomaga usuwanie toksyn
 • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny
 • poprawia owal twarzy
 • usuwa martwy naskórek i zwiększa wchłanianie kosmetyków

Jest też zabiegiem o działaniu relaksującym. Obniża poziom stresu i redukuje uczucie zmęczenia. Innymi słowy – odmładza holistycznie.

Masaż twarzy jest doskonałą, naturalną formą terapii skóry, potrzebującej wsparcia w walce z procesami starzenia. Oczywiście nie powstrzymamy upływu czasu całkowicie, ale możemy go znacznie spowolnić i cieszyć się młodym, zdrowym wyglądem twarzy przez długie lata.

Z wiekiem skóra traci zdolność do regeneracji, obniża się poziom jej metabolizmu komórkowego, opada jej „rusztowanie”, a procesy odnowy zachodzą znacznie wolniej. W konsekwencji staje się mniej jędrna, pojawiają się zmarszczki, zniekształca się owal twarzy. Systematycznie wykonywany masaż na dobrej jakości kosmetykach nie tylko znacząco poprawia kondycję samej skóry, ale – co ważne – usprawnia funkcjonowanie twarzy jako całości.

Masaż twarzy może być wykonywany u specjalisty, np. jako zabieg samodzielny lub element innego zabiegu kosmetycznego, a także samodzielnie w domu (automasaż).

W naszym gabinecie masaż twarzy ma szczególne miejsce, ponieważ z całego serca wierzymy w jego dobroczynne właściwości i zrównoważoną drogę do urody. Jest on elementem wielu zabiegów i występuje w różnych formach, z których można wybrać swoją ulubioną.

Właśnie dlatego stworzyliśmy specjalne, wakacyjne pakiety Beauty Wellness z masażem twarzy, szyi i dekoltu w roli głównej.
Poszczególne masaże różnią się np. intensywnością, czasem trwania, użytymi akcesoriami lub zastosowanymi kosmetykami. Pakiety łączą się koncepcyjnie w całość o działaniu odmładzającym, harmonizującym lub relaksującym.

 • pakiet Lift – o działaniu napinającym, modelującym owal i przeciwzmarszczkowym
 • pakiet Happy Skin – o działaniu, nawilżającym, kojącym i relaksującym
 • pakiet Wellness – łączący relaksujący zabieg na ciało i nawilżający masaż twarzy

Zabiegi w pakietach zostały tak skomponowane, aby przynosić jak największe efekty. Różnorodność form masażu i kosmetyków zapewnia kompleksowe i wielokierunkowe działanie. Dodatkowym atutem jest możliwość wypróbowania różnych technik i połączeń, porównanie odczuć i efektów oraz wybranie najlepszej dla siebie opcji na przyszłość.

Wakacyjne pakiety Beauty Wellness :

Pakiet Lift
3 zabiegi z masażem twarzy, szyi i dekoltu – 495 zł 620 zł

 1. japoński masaż Kobido
  Wieloetapowy japoński rytuał odmładzający. Intensywny, trwający 75 minut masaż obejmujący cały obszar twarzy, szyi, dekoltu, karku i głowy. Dzięki zastosowaniu różnorodnych technik pozawala na usunięcie napięć (stresowych i mimicznych), poprawę owalu twarzy i widoczną już po pierwszym zabiegu redukcję zmarszczek. Jest też doskonałym zabiegiem antystresowym.
 2. dermomasaż + serum + maska
  Hit w masażu przeciwzmarszczkowym! Wykonywany zasysającymi skórę, głowicami, intensywnie odmładza, dotlenia i remodeluje skórę twarzy, szyi i dekoltu. Widocznie spłyca zmarszczki i unosi owal twarzy. Efekty tego niezwykłego zabiegu, wzmocnionego serum i liftującą maską (kremową lub algową) widoczne są już po jednym zabiegu.
 3. masaż kawiorowy + peeling + serum
  Manualny masaż, wykorzystujący techniki anti-age, dopasowane indywidualnie do stanu i typu skóry. Wykonywany na bogatej w składniki ujędrniające i odżywcze, pięknie pachnącej, kawiorowej masce. Poprzedzony peelingiem i odmładzającym serum stanowi doskonały początek serii masaży liftujących.

Pakiet Happy Skin
3 zabiegi z masażem twarzy, szyi i dekoltu – 447 zł 560 zł

 1. masaż D-stress + peeling + energy serum
  Manualny masaż, dopasowany intensywnością do typu i kondycji cery. Wykonywany na bogatej w składniki odżywcze, nawilżające, kojące i rozświetlające masce D-stress. Wzbogacony peelingiem i rewitalizującym serum. Polecany jako pierwszy zabieg z pakietu Happy Skin.
 2. masaż szklanymi kulami + serum + maska algowa
  Subtelny lekko chłodzący masaż o działaniu kojącym i drenującym. Idealny dla cery zmęczonej, wrażliwej, naczyniowej oraz osób z problemem tzw. worków pod oczami. Rozszerzony o dobrane do typu cery serum. Doskonały na upały, zwłaszcza w połączeniu z maską algową. Dodatkowym atutem relaksującym są wydawane przez kule, „wodne” dźwięki.
 3. masaż pędzelkowy + maska z efektem glow
  Relaksujący masaż twarzy, szyi i dekoltu, wykonywany za pomocą specjalnych pędzelków. Wywodzi się z technik azjatyckich. Dedykowany jest w szczególności dla cery suchej, zmęczonej, pozbawionej blasku. Wprowadza w stan błogiego relaksu i odprężenia. Wykonywany na nawilżająco-odmładzającym eliksirze, zakończony rozświetlającą maską.

Pakiet Wellness
1 łączony zabieg na twarz i ciało – 340 zł 425 zł

 1. zabieg na ciało (peeling, serum, maska, balsam) + nawilżający masaż twarzy + serum
  Kompleksowa pielęgnacja od głowy do stóp – czyli 100% relaksującej i pielęgnacji! Pakiet łączący masaż twarzy na serum i super-nawilżającej, dyniowej masce oraz pełny zabieg na ciało, zawierający: peeling, serum, maskę i balsam. Do wyboru różne rodzaje masek, m.in. ujędrniająca, odżywcza, anti-age.

 

Oferta obowiązuje do końca sierpnia 2022 lub do odwołania

 


Bony podarunkowe na zabiegi oraz kosmetyki można nabyć na miejscu – w naszym gabinecie kosmetycznym w Krakowie, odebrać z recepcji LaLoby (po wcześniejszym uzgodnieniu) lub zamówić do odbioru w późniejszym terminie. Zachęcamy do kontaktu: 609 668 207, kosmetyka@laloba.pl.

Aktualny cennik pełnej oferty

Comments are closed.

Masaż Kobido Kraków