Twoja cera potrzebuje skutecznego działania i konkretnych efektów? Mamy dla Ciebie promocję z kwasami w roli głównej!

Kup pakiet 4 zabiegów z kwasami Peel Mission , a dodatkowo krem AcidBoost do pielęgnacji domowej otrzymasz od nas w prezencie!

Na czym polega promocja?

Do końca lutego do każdego wykupionego karnetu na cztery zabiegi Peel Mission z kwasami otrzymasz gratis jeden z kremów AcidBoost o wartości 75 zł.
Do wyboru kremy: Pimple (dla cery mieszanej), Melano (na przebarwienia), Lift (odmładzający), Recovery (kojąco-nawilżający) lub Glow (rewitalizujący).

Promocja dotyczy zabiegów z minimum dwoma lub trzema monopeelingami.
Karnet jest do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy (zalecamy około 2-tygodniowe odstępy między zabiegami, a więc czasu jest nawet z zapasem).
Oczywiście nie musisz się zastanawiać które z kwasów dla siebie wybrać, ponieważ możemy to ustalić już w czasie zabiegów 😉

Kiedy otrzymasz swój gratisowy krem AcidBoost?
Krem otrzymasz od razu przy zakupie karnetu lub najpóźniej w dniu pierwszego zabiegu z serii (wówczas łatwiej będzie określić, który będzie dla Ciebie najlepszy).

Dlaczego warto zrobić serię zabiegów z kwasami?
Peelingi chemiczne (zwane potocznie kwasami) to jeden z najbardziej lubianych i docenianych zabiegów. Dzieje się tak, ponieważ działają wielokierunkowo, można je dowolnie konfigurować oraz dają szybkie i utrzymujące się efekty, zwłaszcza stosowane w seriach.
Dodatkowo duży wybór różnych kwasów w różnych stężeniach daje nam możliwość stworzenia zabiegu „uszytego dla Ciebie na miarę” – czyli jego personalizacji i dobrania działania indywidualnie do typu i aktualnych potrzeb Twojej skóry.

Dla jakiej cery kwasy?
Mądrze dobrane kwasy sprawdzą się zarówno przy cerze tłustej i trądzikowej, dojrzałej, z przebarwieniami, jak również suchej, delikatnej i nadwrażliwej. Zabiegi można rozwijać o dodatkowe etapy i właściwości, np. regenerujący kolagen lub rewelacyjne, podnoszące odporność i nawilżenie skóry serrum Immuno.

Nie warto czekać – trzeba działać!
Niektóre kwasy możemy stosować całorocznie, ale niestety nie wszystkie. Część zabiegów, zwłaszcza dla cery trądzikowej, z przebarwieniami lub bliznami pozapalnymi może być wykonywana tylko w okresie jesienno-zimowym. Zaczynając serię na początku roku możemy więc w pełni wykorzystać wszystkie dostępne opcje oraz dać skórze czas na prawidłową reakcję i regenerację.

 

Comments are closed.

Masaż Kobido Kraków