Czego potrzebuje skóra na zakończenie lata?

W uproszczeniu – nawilżenia, odnowy, odświeżenia i regeneracji!

Wczesna jesień to czas przejściowy, kiedy warto przyjrzeć się swojej cerze i zastanowić, co się w niej w ciągu lata zmieniło i czego aktualnie potrzebuje.
Być może jest przesuszona, z bardziej widocznymi oznakami starzenia, być może zanieczyszczona i poszarzała, a może pojawiły się na niej nowe przebarwienia?

Ponieważ potrzeby skóry u każdej z nas są inne, przygotowaliśmy przekrojową ofertę specjalną, dedykowaną wrześniowej rewitalizacji cery.

Znajdziesz w niej zabiegi dla różnych typów skóry i w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu na pewno znajdziesz coś dla siebie. A jeśli nie znajdziesz… zapraszamy na zabieg poprzedzony krótką konsultacją i indywidualnym doborem.

Oto nasze wrześniowe propozycje:

PRX-T33 – chemiczna bioodnowa, rozjaśnienie i natychmiastowy lifting skóry

  • twarz – 295 zł 340 zł / twarz + szyja + dekolt – 375 zł 420 zł

Uwielbiany przez nasze Klientki zabieg, który „czyni cuda”. Opatentowany, wielofunkcyjny peeling medyczny na bazie kwasu TCA, kojowego i nadtlenku wodoru.

Wskazania: utrata jędrności, zmarszczki, przebarwienia i niedoskonałości, cera zmęczona, tłusta i trądzikowa.

Mezoterapia igłowa Dermaheal HSR – odmłodzenie, nawodnienie i rewitalizacja

  • twarz – 320 zł 350 zł / twarz + szyja + dekolt – 395 zł 450 zł

Dermaheal HSR to rewitalizujący koktajl do mezoterapii igłowej, zawierający aż 58 składników aktywnych, m.in.: 1% kwasu hialuronowego, 5 peptydów biomimetycznych, 13 witamin, 24 aminokwasy, 5 minerałów, 4 koenzymy.
Działa przeciwzmarszczkowo, odmładzająco i rewitalizująco. Doskonale nawilża odwodnioną i wiotką skórę oraz stymuluje proces jej regeneracji. Idealny dla cery suchej, dojrzałej, skłonnej do utraty jędrności i elastyczności.

Depigen Peel – potrójna moc zwalczania przebarwień

  • pojedynczy zabieg – 235 zł 265 zł / pakiet 3 zabiegów – 597 zł 795 zł

Całoroczny zabieg o potrójnym mechanizmie zwalczania przebarwień z 10% kwasem gentyzynowym, heksylrezorcynolem i roślinnymi enzymami. Redukuje przebarwienia, odmładza i rozświetla cerę. Zabieg rozszerzony o dwa indywidualnie dobrane peelingi chemiczne.

Regenerujący zabieg ze śluzem ślimaka – z mikrodermabrazją lub kwasami

  • twarz, szyja, dekolt – 199 zł 225 zł

Idealny na koniec lata zabieg z mikrodermabrazją diamentową lub kwasami o działaniu anti-age. Działa wygładzająco, regeneracyjnie, ochronnie i przeciwstarzeniowo dzięki bogactwu naturalnych składników aktywnych, zawartych w śluzie ślimaka (pozyskiwanym w bezpieczny dla zwierząt sposób).

Wskazania: cera sucha, delikatna, zniszczona, tracąca jędrność.

Skin Detox: cera zmęczona / zanieczyszczona – oczyszczanie i rewitalizacja

  • twarz, szyja, dekolt – 149 zł 195 zł

Indywidualnie dopasowany zabieg o działaniu odświeżającym. W zależności od potrzeb skóry do wyboru mamy: peeling chemiczny lub kawitacyjny, aktywne serum witaminowe, kojące lub oczyszczające oraz trzy rodzaje detoksykującej maski na bazie naturalnej ziemi okrzemkowej.

Wskazania: cera zmęczona, zanieczyszczona, mieszana, rozszerzone pory.

 

Oferta obowiązuje do końca września 2022 lub do odwołania

 


Bony podarunkowe na zabiegi oraz kosmetyki można nabyć na miejscu – w naszym gabinecie kosmetycznym w Krakowie, odebrać z recepcji LaLoby (po wcześniejszym uzgodnieniu) lub zamówić do odbioru w późniejszym terminie. Zachęcamy do kontaktu: 609 668 207, kosmetyka@laloba.pl.

Aktualny cennik pełnej oferty

Comments are closed.

Masaż Kobido Kraków