Skuteczne zabiegi na rozstępy w gabinecie kosmetycznym

Zastanawiasz się jakie zabiegi na rozstępy będą najbardziej skuteczne?

Nie czekaj do lata!

Wielu procedur nie będzie można wtedy wykonać, lub będą musiały być słabsze ze względu na temperaturę i słońce. Poza tym w pracy z rozstępami skóra potrzebuje nie tylko dobrych zabiegów, ale i cierpliwości. Efekty większości z nich są świetne, ale widać je dopiero po jakimś czasie. Podaruj go swojej skórze i zacznij działać już teraz.

Kup promocyjny pakiet 5 + 1 na zabiegi redukujące rozstępy!

Zabiegi nie muszą być takie same, serię dobierzemy dla Ciebie indywidualnie podczas bezpłatnej konsultacji. Kwotę do wykorzystania na szósty, bezpłatny zabieg wyliczamy ze średniej poprzednich pięciu.

Praca z wiotką skórą i rozstępami to od lat jedna z naszych specjalności i pasji. Wypracowane we współpracy z klientkami efekty przynoszą nam sporą satysfakcję i przede wszystkim pokazują, że to działa! Rodzaj i kolejność zabiegów dobieramy do wielkości, ilości, wieku rozstępów oraz ogólnej kondycji skóry. 

Seria składa się zazwyczaj z kilku etapów. Etap pierwszy to złuszczanie, drugi – stymulacja i odżywienie, trzeci działanie długofalowe, a czwarty to podtrzymanie efektów. 

W naszych terapiach łączymy zabiegi tak, aby wesprzeć skórę kompleksowo i pozwolić jej pracować w fizjologicznym tempie. 

W pracy z rozstępami wykorzystujemy takie zabiegi jak:

  • peelingi mechaniczne (mikrodermabrazja) i chemiczne (kwas glikolowy, Frost Peel, BioRePeel)
  • próżniowy dermomasaż
  • klasyczne zabiegi odżywczo-wzmacniające
  • mezoterapię igłową i mikroigłową
  • radiofrekwencję mikroigłową
  • mikropunkturę

Opisy działania wszystkich tych zabiegów znajdziesz w naszym artykule na temat rozstępów >> „Skuteczna redukcja rozstępów w gabinecie kosmetycznym”

Znajdziesz tam też odpowiedzi wiele pytań, między innymi: 

Czym są rozstępy? Jak powstają? Jak im przeciwdziałać? Jak się ich pozbyć? Które zabiegi na rozstępy są skuteczne? Kiedy po ciąży można wykonywać zabiegi?

 

Oferta obowiązuje do końca grudnia 2022 lub do odwołania.

 


Bony podarunkowe na zabiegi oraz kosmetyki można nabyć na miejscu – w naszym gabinecie kosmetycznym w Krakowie, odebrać z recepcji LaLoby (po wcześniejszym uzgodnieniu) lub zamówić do odbioru w późniejszym terminie. Zachęcamy do kontaktu: 609 668 207, kosmetyka@laloba.pl.

Aktualny cennik pełnej oferty

Comments are closed.

Masaż Kobido Kraków