Loading...

„Truskawkowy zawrót głowy” to wyjątkowa okazja, aby najmłodsi mogli poznać zdrowe nawyki żywieniowe w formie zabawy i nauki.
Podczas tych warsztatów dzieci odkryją fascynujący świat truskawek – od momentu ich sadzenia, aż po przygotowywanie pysznych i zdrowych potraw.
Ułożymy domino warzywno-owocowe, a piosenka o truskawkach będzie nam towarzyszyć w tej zabawie. Aktywności będą wspierały naukę odpowiedzialności i cierpliwości, a także zainspirują do dbania o własny mini ogródek.
Kulminacyjnym punktem warsztatów jest wspólne przygotowywanie zdrowych przekąsek z truskawek. Dzieci będą miały okazję stworzyć smaczne i pożywne dania jak lekkie desery. Na koniec każdy uczestnik otrzyma certyfikat „Mistrza Truskawkowej Kuchni”. Warsztaty „Truskawkowy zawrót głowy” to nie tylko świetna zabawa, ale także wartościowa lekcja zdrowego odżywiania dla najmłodszych.

Jeśli więc niepokoi Cię to, jak Twoje dziecko je? Wspólny posiłek jest dla Ciebie stresem – Martwisz się, że w jego diecie jest za mało warzyw i owoców, a dieta jest monotonna? – Zastanawiasz się co robić, aby Twoje dziecko chętnie próbowało?
– Jeśli tak, zapraszamy na warsztaty dla dzieci w wieku 3,5 -6,5 lat.
Korzyści z udziału w warsztacie: – budowanie pozytywnych relacji z jedzeniem, – zmniejszenie lęku przed nowym na talerzu, – doskonała zabawa, – doskonalenie umiejętności manualnych i motorycznych, -poprawa wrażliwości sensorycznej dziecka (zmysł węchu, smaku, słuchu, dotyku, wzroku) – zadbamy o stymulację proprioceptywną.

Prowadząca

Agnieszka Petrów

Biotechnolożka | Dietetyczka kliniczna | Terapeutka karmienia

z wykształcenia biotechnolog, z zamiłowania dietetyk i dietetyk kliniczny (ukończone studia podyplomowe na UJ oraz Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia), terapeutka karmienia (szkolenia „Wybiórczość pokarmowa u dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej”, „Żywienie dzieci, neofobia, wybiórczość pokarmowa, awersje pokarmowe, ARFID”, „Neofobia pokarmowa i ARFID – podobieństwa i różnice”) oraz terapeuta integracji sensoryczne (edukacja ukończona w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie).

Masz pytania?

  Data
  Sobota 15.06.2024
  godz. 9:30 – 10:30

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Centrum Rozwoju Dziecka LaLoba
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  69,-
  49,- gdy dziecko chodzi
  do któregoś z naszych przedszkoli

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Przy rezerwacji wymagana wpłata zadatku 30,-
  Przy odwołaniu uczestnictwa później niż 7 dni przed wydarzeniem nie będzie zwracany.

  Masz pytania?