Loading...

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, zabawy i tworzenia magicznych chwil. Dla dzieci jedzących wybiórczo (selektywnie), które mają trudności w jedzeniu różnorodnych produktów, święta mogą być wyzwaniem.

Dlatego warto oswajać w zabawie nowe produkty znacznie wcześniej. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję nauczyć się jak przyjemne może być jedzenie. Podczas warsztatów nie zapominajmy o dekorowaniu pierniczków, co jest ważnym elementem świątecznej atmosfery. Dzieci wówczas mogą wykorzystać kreatywność, aby ozdobić swoje wypieki i stworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki.
Warsztaty dla dzieci jedzących wybiórczo to doskonała okazja, aby pomóc im w pokonaniu swoich trudności z jedzeniem, a jednocześnie spędzić czas w miłej i kreatywnej atmosferze.

W czasie warsztatów będziemy tworzyć ozdoby na owocach, zobaczymy co jest w ich środku, powyciskamy sok, pomalujemy i ozdobimy pierniczki, rozwałkujemy ciasto i powycinamy z nich pierniczki),

Korzyści z udziału w warsztacie:
• budowanie pozytywnych relacji z jedzeniem,
• zmniejszenie lęku przed nowym na talerzu,
• doskonała zabawa,
• doskonalenie umiejętności manualnych i motorycznych (ręka-usta, ręka – oko),
• poprawa wrażliwości sensorycznej dziecka (zmysł węchu, smaku, słuchu, dotyku, wzroku)
• zadbamy o stymulację proprioceptywną
Warsztaty dla dzieci 3.5 – 6 lat (bez rodziców)
Cena warsztatów 69 zł
Z Kartą LaLoba lub dziecko chodzi do któregoś z naszych przedszkoli 59 zł
Miejsce: Centrum Rozwoju Dziecka Laloba ul. Beskidzka 30c – Laloba Care&Activity
Sobota 25.11.2023
Kolejne warsztaty żywieniowe 20.01 – Babeczkowe sunshine

Prowadzące

Agnieszka Petrów

Biotechnolożka | Dietetyczka kliniczna | Terapeutka karmienia

z wykształcenia biotechnolog, z zamiłowania dietetyk i dietetyk kliniczny (ukończone studia podyplomowe na UJ oraz Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia), terapeutka karmienia (szkolenia „Wybiórczość pokarmowa u dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej”, „Żywienie dzieci, neofobia, wybiórczość pokarmowa, awersje pokarmowe, ARFID”, „Neofobia pokarmowa i ARFID – podobieństwa i różnice”) oraz terapeuta integracji sensoryczne (edukacja ukończona w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie).

Paulina Grela

Terapeutka karmienia

Pomagam rodzinom dzieci jedzących wybiórczo, o mało urozmaiconej diecie i trudnościach w przyjmowaniu pokarmów. Studiuję logopedię, by poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą przyczyn problemów z jedzeniem. Prowadzę warsztaty dla przedszkolaków, mające na celu oswajanie z nowymi produktami w formie zabawy, ekspozycję na nowości oraz możliwość obcowania z żywnością w wesołej atmosferze. Od 5 lat konsultuję i diagnozuję dzieci pod kątem wybiórczości pokarmowej, a także wprowadzam zmiany w sposobie żywienia by czas by przywrócić spokój i radość przy rodzinnym stole

Masz pytania?

Kup online w naszym sklepie:

Data
Sobota 25.11.2023
godz. 9:30 – 10:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Centrum Rozwoju Dziecka LaLoba
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
69,-
59,- z Kartą LaLoba lub dziecko chodzi
do któregoś z naszych przedszkoli

Pytania i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Masz pytania?