Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc vitae tristique felis. Curabitur quis convallis enim. Sed aliquet id arcu sit amet sollicitudin. In vel ipsum purus. Integer et ligula congue, semper felis id, fringilla nisi. Nunc quis molestie dolor. In tempor tincidunt rutrum. Nulla interdum mi ut ultricies rhoncus. Vivamus convallis efficitur odio. Proin vel finibus mauris.
Pierwsza konsultacja – wybiórczość pokarmowa
To spotkanie dla samych rodziców/opiekunów, trwające do 80 minut, w trakcie którego terapeuta zaznajamia się z problem, z którym zgłaszają się rodzice bądź też opiekunowie. Około 3 dni przed zaplanowanym spotkanie należy wysłać wypełniony kwestionariusz, który otrzymają Państwo po rezerwacji. wraz z filmem pokazującym posiłek dziecka. W trakcie rozmowy terapeuta ocenia sytuację dziecka i jego rodziny, przeprowadza szczegółowy wywiad, analizuje przedstawione dokumenty i materiały wideo i wspólnie z nimi ustala dalsze kroki, które należy podjąć (może być to np. dodatkowa konsultacja).
Niemowlę od 6 miesiąca życia do 1 roku
rozszerzanie diety metodą BLW i inne problemy związane z niechęcią dziecka do jedzenia np. wybiórczością pokarmową (selektywnym jedzeniem / mało zróżnicowanym jedzeniem) –
- 1 konsultacja
- pełna diagnoza
w obu przypadkach należy wypełnić kwestionariusz oraz wysłać film przed wizytą
Dzieci 3,5 – 14 lat
z powodu wybiórczości pokarmowej (czy też neofobii pokarmowej) –
- 1 konsultacja
- pełna diagnoza
w obu przypadkach należy wypełnić kwestionariusz oraz wysłać film przed wizytą
Dorośli i dzieci
z zaburzeniami odżywiania (innymi niż zaburzenia karmienia czy wybiórczość pokarmowa) tj. anoreksja, bulimia
- wymagane badania z krwi nie starsze niż 3 miesiące: lipidogram, morfologia, i inne jeśli są
z chorobami dietozależnymi jak otyłość, za wysoki cholesterol, SIBO, refluks, insulinooporność, cukrzyca typu I lub II, nadciśnienie tętnicze,
- wymagane badania z krwi nie starsze niż 3 miesiące: lipidogram, morfologia, i inne jeśli są
Jeśli problem dotyczy dziecka Dzieci – to spotkanie dla samych rodziców/opiekunów, trwające do 80 minut, w trakcie którego dietetyk zaznajamia się z problem, z którym zgłaszają się rodzice bądź też opiekunowie. Około 3 dni przed zaplanowanym spotkanie należy wysłać wypełniony kwestionariusz. W trakcie rozmowy terapeuta ocenia sytuację dziecka i jego rodziny, przeprowadza szczegółowy wywiad, analizuje przedstawione dokumenty i wspólnie z nimi ustala dalsze kroki, które należy podjąć (może być to np. dodatkowa konsultacja).