Pytania i odpowiedzi

Nie. Karnet nie jest przypisany do żadnych konkretnych zajęć. Możesz wybierać dowolnie, czy danego dnia pójdziesz np. na Jogę, FatBurning czy skorzystasz z urządzeń wyszczuplających VacuActiv® VibraActiv® RollingStar® czy sauny.
Tak, karnety LaLoba Centrum są wejściami tzw Open – to ty wybierasz z czego korzystasz danego dnia. Każdorazowo można wykorzystać jedno wejście na wybraną aktywność. Łączenie ze sobą aktywności wymaga odkreślenia kolejnego wejścia.
Tak. Na zajęcia popołudniowe oraz wieczorne, na które jest najwięcej chętnych, najlepiej zapisać się tydzień wcześniej. Popołudniowe zajęcia na sali B w LaLoba na ul. Dauna 113  odbywają się w kameralnym gronie do 6 oób, więc lepiej jest je też wcześniej rezerwować.
Najprościej jest przez system rezerwacji na naszej stronie. Możesz też skorzystać z przycisku Rezerwuj teraz na Facebooku. Zawsze możesz wysłać zwykłego maila na adres rezerwacja@lalobacentrum.pl lub zadzwonić tel. 666 290 333 lub 12 425 62 71
Tak. Nieobecność na zajęciach należy zgłosić najpóźniej na dwie godziny przed zajęciami, w których nie będziesz mogła uczestniczyć. Nieobecność na zajęciach odbywających się w Sali B na ul. Dauna 113należy zgłosić najpóźniej do godziny 23 dnia poprzedzającego. W przypadku nieobecności na zarezerwowanych, a nieodwołanych zajęciach w wyznaczonym czasie, nastąpi potrącenie należności za zajęcia z wykupionego karnetu lub potrącenie z zaliczki na karcie w wysokości 20 zł, dotyczy także osób korzystających z innych systemów opłat niż karty klubowe. W przypadku nieodwołania rezerwacji, Centrum zastrzega sobie prawo do odmowy kolejnych rezerwacji.
Tak, nasze klientki mają możliwość przepisania max 4 niewykorzystanych wejść tylko do następnego karnetu pod warunkiem zakupu następnego maksymalnie do tygodnia po wygaśnięciu poprzedniego. Nowy karnet powinien być na minimum 4 wejścia.
Nie ma możliwości przedłużenia karnetu. Istnieje możliwość zawieszenia karnetu krótkoterminowego na max 1 tydzień w przypadku choroby pod warunkiem zgłoszenia tego faktu na początku trwania choroby. Nie przedłużamy karnetów jeśli klientka zgłosi nam chorobę po jej fakcie Podczas pierwszego wejście po chorobie należy nam przedstawić L4.
jedynie 5 minut po rozpoczęciu zajęć można do nich dołączyć. Zajęcia zawsze rozpoczynają się rozgrzewką więc ze względu na własne zdrowie nie można do nich przystąpić później.
Zgubienie lub zniszczenie karty obliguje cię do wyrobienia nowej. Zgłoś się do recepcji, koszt wydania nowej karty to 15 zł.
Oczywiście. Akceptujemy karty Multisport®. Posiadając taką kartę możesz korzystać ze wszystkich zajęć oraz sauny. Na urządzenia wyszczuplające otrzymasz 30% rabatu. Aby móc się rezerwować na zajęcia musisz również posiadać Kartę LaLoba, którą przy pierwszej wizycie otrzymasz w recepcji. Pamiętaj o okazywaniu przy każdym wejściu dokumentu ze zdjęciem. Akceptujemy również karty OKSystem® FitFlex® FitProfit® MyBenefit®.
Tak, podobnie jak na wszystkie inne zajęcia w klubie konieczne są buty na zmianę.
Proszę zabrać ze sobą buty sportowe typu „adidasy” lub podobne. Koniecznie na zmianę. Pań nie zmieniających obuwia nie możemy wpuszczać na zajęcia. Na zajęciach Pilates oraz Joga ćwiczymy bez obuwia.
Nie, na Pilatesie, podobnie jak na Jodze i innych zajęciach mentalnych ćwiczymy boso, lub w skarpetkach.
Oczywiście. Dla nowych klientek przygotowaliśmy nawet dwu godzinne wejście, niekoniecznie jednego dnia. Zgłoś chęć udziału wypełniając formularz na stronie. Zapraszamy.
Od rozmowy z Recepcjonistką. Nasz personel jest doświadczony i profesjonalny – doradzi Ci jakie zajęcia będą dla Ciebie najlepsze. W przypadku ew. schorzeń i kontuzji umówi Cię w dogodnym terminie na konsultację z rehabilitantką, która dobierze dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia, zajęcia oraz ich częstotliwość.
Nie. LaLoba to miejsce dla Kobiet. Kadra instruktorska też jest w przeważającej większości kobieca. Zobacz w zakładce Nasi Profesjonaliści.
Na zajęcia można zapisać się dzowniąc na recepcję klubu ( 12 307 33 30, 570 577 677 – Centrum przy ul.Beskidzkiej , 12 425 62 71, 666 290 333 – Centrum przy ul. Dauna). Po wypełnieniu formularza dostępnego na stronie : …………………. Otrzymasz voucher o wartości…. do wykorzystania na pierwsze zajęcia w naszym klubie.

Tytuł

Przejdź do góry