Treningi personalne

Oczekujesz maksymalnych efektów? Nie widzisz efektu podczas zajęć grupowych? Może wolisz ćwiczyć sam i potrzebujesz spokoju i skupienia? A może masz jakieś stwierdzone dysfunkcje układu ruchu – chcesz polepszyć swoją sprawność i podnieść jakość życia? Zapraszamy na treningi personalne oraz treningi medyczne – tylko Ty i twój osobisty trener lub fizjoterapeuta.

Treningi personalne kształtujące sylwetkę

Jeśli masz jasno określony cel – chcesz zmniejszyć wagę ciała, ujędrnić sylwetkę, wyrzeźbić wybrane partie mięśniowe, zwiększyć wydolność fizyczną –  trening personalny jest dla Ciebie! Wykwalifikowany trener dopasuje program ćwiczeń “skrojony na miarę” Twoich możliwości i pomoże znaleźć Ci najskuteczniejszy środek do osiągnięcia wymarzonych rezultatów. Trener personalny przygotuje dla Ciebie plan treningowy, podczas którego nie będzie nudy i monotonii, zadba o prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń oraz będzie razem z Tobą monitorował osiągnięte przez Ciebie efekty. Indywidualny program ćwiczeń pozwoli Ci szybciej osiągnąć wytyczone cele.
Trening personalny trwa 50 minut.

Trening medyczny

Często w wyniku codziennych przeciążeń, urazów lub stwierdzonych dysfunkcji układu ruchu potrzebujesz szczególnej uwagi i fachowej wiedzy fizjoterapeuty, który zadba o bezpieczny powrót do formy. Bezpieczne,odpowiednio zaprogramowane treningi są gwarantem powrotu do zdrowia i prawidłowego funkcjonowania. Fizjoterapeuta po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu oraz badań motorycznych, stwierdzi jakie ćwiczenia przyniosą Ci największe wymierne korzyści. Taka forma indywidualnego programu jest dla każdego kto chce poprawić jakość swojego codziennego życia – zarówno dla osób z problemami z kręgosłupem, wadami postawy, kobiet w trakcie i po ciąży, dla osób po urazach, z problemami przewodnictwa nerwowego jak i zaburzeniami czucia mięśniowego. Trening medyczny jest nie tylko ostatecznym wyborem przy problemach bólowych ale również profilaktyką.

Trening w parze

Jeśli Ty i Twoja druga połówka lub inna bliska Ci osoba chcecie trenować razem, tworzymy dla Was taką możliwość. Jeśli Wasze cele i możliwości są podobne, chcecie wspólnie zrobić coś dla ciała i ducha – zrzucić kilka kilogramów, skupić się na rozciąganiu danych partii mięśniowych, wzmocnić swój grzbiet aby przynieść sobie ulgę podczas codziennych czynności – tem trening jest skrojony dla Was. Nasi prowadzący mogą przeprowadzić z Wami zarówno treningi wzmacniające całe ciało, wybrane partie, mięśnie głębokie, stretchingowe jak i metodą Pilates.

Od czego zacząć?

Zgłoś się lub zadzwoń do nas i umów się na pierwszy trening – mówiąc nam czego potrzebujesz umówimy Cię z trenerem lub fizjoterapeutą, który na pierwszym spotkaniu przeprowadzi z Tobą wywiad, sprawdzi czy nie masz przeciwwskazań do ćwiczeń i przeprowadzi krótki trening próbny. Po konsultacji zdecydujesz czy chcesz podjąć współpracę i wyruszyć w drogę po zdrowie i lepszą sylwetkę.

Przejdź do góry