Kobiety pracujące w  LaLoba Care&Activity, Centrum Rozwoju Dziecka LaLoba, przedszkolach LaLoba to znakomite profesjonalistki, ale też przede wszystkim pasjonatki. Dobraliśmy dla Was doświadczoną, utalentowaną i empatyczną kadrę specjalistek, terapeutek, nauczycielek i instruktorek, dla których praca razem w „LaLobie” to nie tylko praca, to pasja i sposób na życie. Personel LaLoba Care&Activity jest dla Was! Świetna atmosfera i komfort jest dla nas wszystkich! Nie bój się pytać jeśli jakaś wątpliwość pojawiła się w Twojej głowie!

Chcesz pracować z nami? Współtworzyć kultową już atmosferę? Dołącz do Nas!
Prześlij CV i parę słów na czysienadaje@laloba.pl

Recepcja / Obsługa Klientek

Alicja Wawrzynek
Alicja WawrzynekRecepcjonistka
Z wykształcenia religioznawca, ze zdrowego trybu życia uczyniła religię. Od 25 lat wegetarianka, od niedawna weganka. Sport uwielbia od dziecka. Szczególnie jogę, gimnastykę akrobatyczną i trening funkcjonalny. Entuzjastyczna, życzliwa, chętna do pomocy. Uzależniona od muzyki, książek, filmu i kupowania artystycznej biżuterii.
Sylwia Szymska-Kornat
Sylwia Szymska-KornatRecepcjonistka
Carpe Diem! – ta zasada przyświeca jej na codzień. Niepoprawna optymistka w różowych okularach spoglądająca w przyszłość. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Preferuje aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu i bliski kontakt z naturą. Fascynatka astrofizyką, fanka formuły 1, entuzjastka podróży w nieznane i wielbicielka szycia na maszynie. 
Anna Ślęzak
Anna ŚlęzakRecepcjonistka
Absolwentka Turystyki i Rekreacji na Akademii Wychowania fizycznego. Przyszła trenerka personalna. Swoją przygodę z aktywnością fizyczną zaczynała już jako dziecko trenując siatkówkę, koszykówkę oraz taniec. Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy.
Małgorzata Sidło
Małgorzata SidłoRecepcjonistka

Fizjoterapeutki / Rehabilitantki / Trenerki

Patrycja Baran
Patrycja BaranTrener / Nauczyciel Pilates
W mojej głowie dwa się różne gryzą światy”, tak właśnie opisałaby siebie. Z jednej strony kocha zajęcia siłowe, ciężary, z drugiej – oddaje się z pasją metodzie Pilates. Jej zajęcia to przede wszystkim łączenie stylów oraz pokazywanie nowych możliwości. W każdy trening wkłada całe serce, a najważniejszym elementem każdych zajęć jest dla niej człowiek, z którym uwielbia pracować, odkrywając jego potencjał, podnosząc na duchu i udowadniając, że ciało ma nieograniczone możliwości.
Anna Ficek
Anna FicekFizjoterapeutka dziecięca
Jestem fizjoterapeutką dziecięcą, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (studia magisterskie) oraz Collegium Medicum UJ (studia licencjackie). Pracuję z niemowlętami i dziećmi w każdym wieku, także z młodzieżą i młodymi dorosłymi. Uwielbiam ludzi, a szczególnie kocham wszystkie dzieci. Przyczynianie się do ich szczęśliwego i zdrowego dzieciństwa jest moim powołaniem i pasją. Sama będąc matką, rozumiem potrzeby rodziców i wiem, jak wielkim skarbem jest prawidłowy rozwój ich dziecka. Wykorzystuję różne metody z zakresu fizjoterapii dzieci, dostosowując je do potrzeb pacjentów, m.in. rozwojową nerwowo – mięśniową stymulację, terapię manualną, elementy integracji sensorycznej, trójpłaszczyznową terapię manualną stóp, kinesiotaping. Bardzo cenię interdyscyplinarne i holistyczne podejście do opieki nad małym pacjentem. Punktem wyjściowym terapii jest dla mnie zawsze wsłuchanie i wpatrzenie się w potrzeby dziecka, a głównym celem pomoc w spełnianiu jego marzeń.
Lidia Kaltenberg
Lidia KaltenbergFizjoterapeutka / Instruktorka
Mama trójki dzieci. Fizjoterapeutka (UJ – Collegium Medicum) , instruktorka Pilates. Pasjonatka zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Jej pasją jest praca z kobietami w ciąży oraz z kobietami chcącymi bardziej świadomie poznać swoje ciało i dno miednicy. Wierzy, że poprzez odpowiedni ruch i świadomość ciała kobieta jest w stanie cudownie przeżyć ciąże i pozytywnie doświadczyć niesamowitego wydarzenia jakim jest poród.
Aleksandra Kąkol
Aleksandra KąkolInstruktorka / Trenerka personalna / Fizjoterapeutka
Wielka miłośniczka aktywnego trybu życia. Instruktorka fitness, instruktorka pilates, trenerka personalna oraz absolwentka fizjoterapii na krakowskim AWF
Ewelina Makara
Ewelina MakaraFizjoterapeutka dziecięca / masażystka / terapeutka SI
Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w gabinetach terapeutycznych jak i w szpitalu dziecięcym. Na co dzień pracujeę głównie z niemowlętami oraz dziećmi w wieku przedszkolnym. W pracy z najmłodszymi pomaga rodzicom, aby ich pociechy rozwijały się jak najlepiej. Jako mama doskonale rozumie jakie to ważne.
Specjalizuje się w terapii neurorozwojowej niemowląt, jest instruktorem masażu Shantala oraz terapeutą SI, hipoterapeutą ma ukończone liczne kursy m.innymi szkolenie Zoga Movement terapia niemowląt , masaż tkanek głebokich, rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt od 0 -12, wady postawy i wiele innych.
W wolnych chwilach dodatkowo lubi rozwijać swoje umiejętności z zakresu masażu.
Jest osobą , która uwielbia wchodzić w interakcję z innymi ludźmi uprawiając przy tym aktywny tryb życia.
Dominika Lalik
Dominika LalikFizjoterapeutka / Instruktorka / Trenerka personalna
Mgr fizjoterapii, instruktorka fitness i Pilates oraz trenerka personalna. Specjalizuje się w rehabilitacji uroginekologicznej oraz treningach medycznych.
Aleksandra Łabuda
Aleksandra ŁabudaFizjoterapeutka
Absolwentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Miłośniczka aktywności fizycznej w każdej formie. Swoją przygodę z zajęciami grupowymi zaczynała jako uczestniczka, dzisiaj sama uwielbia je prowadzić, motywować kobiety do zdrowego stylu życia i dbania o siebie. Certyfikowana masażystka japońskiego liftingującego masażu twarzy Kobido oraz Korugi. Miłośniczka pracy z twarzą.Uwielbia pomagać Wam w opóźnianianiu efektów starzenia się skóry i dbania o jej promienny wygląd. Oprócz tego wykonuje fizjoterapię stomatologiczną, akupunkturę kosmetyczną twarzy czy masaż transbukalny. Terapia bólowa, masaż klasyczny, relaksacyjny, masaż tkanek głębokich to dodatkowe usługi, które oferuje Aleksandra. Na co dzień kieruje się zasadą, że wystarczy czegoś chcieć i mocno się starać, a wszystko staje się możliwe.
Magdalena Sornowska
Magdalena SornowskaFizjoterapeutka
Mgr Fizjoterapii Collegium Medicum Uj, akredytowana specjalistka rehabilitacji okołoporodowej PTUG. Troszczę się o kobiety planujące ciąże, te podczas niej, a także po urodzeniu dziecka. Ciąża, miesiączka czy menopauza wcale nie muszą być bolesne i nieprzyjemne, wystarczy tylko być na nie przygotowane.
W wolnym czasie jeżdżę po świecie, chodzę po górach i wkładam rolki.
Uważam, że edukacja związana ze zdrowym dnem miednicy powinna być wprowadzona od najmłodszych lat. Zacznijmy zapobiegać, a nie będziemy musiały leczyć!
Dominika Wróbel
Dominika WróbelFizjoterapeutka / Trenerka
magister fizjoterapii od 2021. Studia ukończyła na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od najmłodszych lat towarzyszył jej ruch (taniec towarzyski) oraz zdrowy tryb życia. Swoją pasję związaną z ciałem człowieka postanowiła przerodzić również w pracę i pomóc pacjentom. Liczne kursy oraz nieustanne dokształcanie pozwalają na spojrzenie na pacjentów w różnych schorzeniach oraz diagnostykę i terapię nawet najtrudniejszych przypadków. Jej pasją jest nauka tańca towarzyskiego, zumby , jak również grupowe zajęcia usprawniające w ujęciu fizjoterapeutycznym. Prywatnie szczęśliwa mama Maksia.

Nauczyciele Jogi

Magdalena Jargut
Magdalena JargutInstruktor Jogi
Z wykształcenia filolog. Z wyboru joginka i nauczycielka Vinyasa Yogi, Hatha Jogi, w trakcie kursu nauczycielskiego Yin Yogi. Swoją przygodę z Jogą rozpoczynała wiele lat temu w LaLoba Care&Activity jako uczestniczka zajęć. Dziś, dzieli się z innymi kobietami swoją wiedzą i pomaga im odnaleźć drogę do jogowej pasji. Miłośniczka kotów i kuchni wege. Na matę przywiodły Ją poważne dolegliwości bólowe. Od pierwszego spotkania z jogą stała się jej wierną uczennicą, która cały czas się uczy, jak osiągnąć swój dobrostan, odnaleźć komfort fizyczny, mentalny i emocjonalny. Swoją praktyką chce dzielić się z innymi kobietami, z których każda ma swoją historię i bagaż różnych dolegliwości. Na macie, w trybie slow, pomaga usprawniać stawy, poszerzać zakres ich ruchu, wzmacniać mięśnie i zwiększać ich elastyczność.
Alicja Wawrzynek
Alicja WawrzynekNauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi
Od dziecka ruch był nieodłączną częścią mojego życia. Kiedy dorosłam starałam się być w formie, najpierw samodzielnie ćwicząc i pływając, później robiąc intensywne treningi z youtubowymi królowymi. Samodzielne treningi poza masą frajdy przyniosły również usztywnienie stawów, przeciążenie barków i kilka pomniejszych kontuzji. To właśnie kontuzje i dobry przykład praktykującej Jogę 70-letniej koleżanki z pracy zaprowadziły mnie na Jogę właśnie tutaj do LaLoby. Nigdy nie zapomnę uczucia lekkości po wyjściu z pierwszych zajęć, miałam wrażenie, że frunę kilka centymetrów nad ziemią, a ciało stało się centymetr czy dwa dłuższe. Tak poznałam Jogę Iyengara i się zakochałam :) Przez lata pozostawałam wierna tej metodzie. Poza przywróceniem ruchomości stawów i zwiększeniem elastyczności ciała pojawiły się również: niewyobrażalny wcześniej spokój w głowie i budząca się świadomość ciała. Po drodze próbowałam jeszcze boksu, Aerial Jogi (zrobiłam kurs nauczycielski) i innych zajęć grupowych, ale zawsze wracałam do Jogi Iyengara, aż w końcu postanowiłam zrobić kurs nauczycielski, aby nauczyć się samodzielnie praktykować. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że trzyletni kurs nauczycielski w Sadhanie, pod okiem wspaniałego nauczyciela Romka Grzeszykowskiego, zmienił moje życie. Na swej jogowej ścieżce miałam ogromne szczęście spotkać uważnych, wrażliwych i mądrych nauczycieli – do tego też dążę, takim nauczycielem chciałabym być. Dla Ciebie i dla siebie .Do zobaczenia na macie!

Przedszkola, terapia dziecięca i zajęcia dla dzieci

Paulina Damek
Paulina DamekKoordynatorka Centrum Rozwoju Dziecka / Pedagożka dziecięca
Ogromne zamiłowanie do dzieci spowodowało ukierunkowanie jej rozwoju. Prowadzi zajęcia ruchowe i edukacyjne dla dzieci w różnym wieku. Uważa, że poprzez ruch rozwijamy dużą emocjonalność i wrażliwość dziecka na bodźce zewnętrzne, wpływając jednocześnie na lepszy rozwój umysłowy. Jej największą pasją są taniec, podrożę i fotografia.
Mariola Gniwek
Mariola GniwekNauczycielka
Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z edukacją włączającą. Wrażliwość, cierpliwość i empatia to cechy, którymi kieruje się na co dzień. Zamiłowanie do pracy z najmłodszymi i chęć towarzyszenia w ich rozwoju, sprawia że praca jest jej pasją oraz daje ogromną satysfakcję. Prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Uwielbia aktywnie spędzać czas wolny z najbliższymi.
Magdalena Kita
Magdalena KitaTerapeutka integracji sensorycznej / Pedagożka / Terapeutka ręki
Absolwentka Terapii Zajęciowej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Integracja sensoryczna. Posiada certyfikat terapeuty integracji sensorycznej uprawniający do diagnozy i terapii. Ukończyła dwustopniowy kurs terapii ręki SMART HAND MODEL pozwalający na diagnozę i terapię ręki u dzieci. Posiada przygotowanie pedagogiczne do pracy nauczycielskiej. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała już w trakcie studiów pracując jako opiekun w żłobku i innych placówkach wychowawczych Od wielu lat pracuje w Lalobie jako terapeuta i diagnostka, współpracuje także z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogicznej Centrum Terapii Promitis.
Aleksandra Kitza
Aleksandra KitzaPedagożka specjalna / Nauczycielka
Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, romanistyki oraz studiów podyplomowych z pedagogiki specjalnej. Nauczycielka z pasją i artystyczną duszą, pracująca w zawodzie od ponad 10 lat. Entuzjastka Rodzicielstwa Bliskości, dbająca o to, aby dzieci czuły się bezpieczne, ważne, kochane i zaopiekowane. Mama dwóch maluchów.
Izabella Mastalerz
Izabella MastalerzPomoc nauczyciela (w trakcie studiów pedagogicznych)
Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W trakcie swojej edukacji zdobywa wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego wspierania rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Jej zamiłowanie do prac graficznych i plastycznych pozwala na tworzenie inspirujących i kreatywnych zajęć, które rozwijają wyobraźnię najmłodszych. W relacjach z dziećmi stawia na równość i szacunek, traktując każdego małego człowieka jako kompetentną jednostkę. Jej celem jest, aby każde dziecko czuło się zrozumiane i ważne oraz rozwijało umiejętności samodzielnego myślenia i zrozumienia otaczającego świata.
Karolina Motyka
Karolina MotykaNeurologopedka
Absolwentka Neurologopedii z elementami tyflologopedii na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja FryczaModrzewskiego, magister Logopedii Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Filolog Polski oraz Terapeuta Ręki. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała już w trakcie studiów tak, aby łączyć wiedzę teoretyczną z praktyką, która pozwalała jej pogłębić poznawane tematy. Stale podnosi swoje umiejętności zarówno w pracy zawodowej, jak i podczas szkoleń oraz kursów. Kieruje się dobrem dziecka, jego potrzebami, dostrzeganiem predyspozycji, a także indywidulanym podejściem, biorąc pod uwagę jego wiek oraz możliwości. Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, zbudowanie pozytywnej relacji, cierpliwość oraz wytrwałość jest podstawą w jej pracy terapeutycznej z małym pacjentem.
Roksana Pajor
Roksana PajorPedagożka specjalna / Terapeutka integracji sensorycznej
Z wykształcenia terapeutka zajęciowa, oligofrenopedagog oraz terapeutka integracji sensorycznej. Cierpliwość empatia i zaufanie są dla niej szczególnie ważne w pracy dziećmi. Każdego dnia stara się je wspierać w samodzielności, pokonywaniu trudności oraz dostrzegać ich mocne strony. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i satysfakcji. Prywatnie miłośniczka treningów siłowych, dobrych seriali i książek. Artystycznie spełnia się śledząc trendy makijażowe i hobbistycznie tworzy makijaże.
Ewa Tisończyk
Ewa TisończykDyrektorka pedagogiczna
Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i wychowanie przedszkolne na Akademii Ignatianum. Jest też dyplomowanym nauczycielem tańca i certyfikowanym instruktorem masażu Shantala. Wiedzę teoretyczną z zakresu wychowania zbierała na licznych kursach z zakresu zabawy, twórczości i terapii przez sztukę, np. z Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne czy metody wychowania muzycznego Carla Orffa. Najważniejsze jest dla niej podczas zajęć dobro maluszka, jego rozwój, bezpieczeństwo i radość.
Urszula Woźniczka
Urszula WoźniczkaPsycholożka dziecięca / Pedagożka / Certyfikowana Trenerka Umiejętności Społecznych
Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, realizując profil: „Rodzina i kształcenie”. Jest również certyfikowanym trenerem TUS. Od 13 roku życia zbierała doświadczenia w pracy z dziećmi w rozmaitych placówkach edukacyjnych i wychowawczych, najpierw jako wolontariuszka, potem realizując staże i rozpoczynając pracę zawodową. Uwielbienie dzieci, radość płynąca z relacji z nimi oraz przeświadczenie o niezwykłym znaczeniu pierwszych lat życia dla rozwoju człowieka określiły, czym chce się zajmować, oraz ciągle motywują ją do pogłębiania swojej wiedzy. Ukończyła szkolenia i kursy dotyczące m.in. roli empatii w relacjach z dziećmi, regulacji dziecięcych emocji w oparciu o NVC, twórczej edukacji w pracy psychologa i pedagoga, a także bajkoterapii oraz terapii zabawą. Prywatnie pasjonatka wędrówek na łonie natury, miłośniczka książek, gier planszowych oraz muzyki.
Paulina Kaczmarczyk
Paulina KaczmarczykPedagożka specjalna / logopedka
Ukończyła terapię zajęciową, pedagogikę opiekuńczą, oligofrenopedagogikę oraz logopedię.
W swojej pracy stara się przede wszystkim  podążać za dzieckiem dając mu jednocześnie poczucie bezpieczeństwa, akceptacji oraz możliwość wszechstronnego rozwoju.
Uważa, że praca z dziećmi to nie tylko obowiązki, ale także wiele radości i satysfakcji. To możliwość wpływania na ich rozwój i kształtowania wartości oraz obserwowania, jak stają się samodzielnymi, twórczymi i odpowiedzialnymi jednostkami. 
Agnieszka Petrów
Agnieszka PetrówBiotechnolożka / Dietetyczka kliniczna / Terapeutka karmienia
Agnieszka Petrów, z wykształcenia biotechnolog, z zamiłowania dietetyk i dietetyk kliniczny (ukończone studia podyplomowe na UJ oraz Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia), terapeutka karmienia (szkolenia „Wybiórczość pokarmowa u dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej”, „Żywienie dzieci, neofobia, wybiórczość pokarmowa, awersje pokarmowe, ARFID”, „Neofobia pokarmowa i ARFID – podobieństwa i różnice”) oraz terapeuta integracji sensoryczne (edukacja ukończona w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie). 
Nikola Żok
Nikola Żokpomoc nauczyciela, studentka psychologii
Studentka psychologii. Jako przyszły psycholog planuje kontynuować pracę z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Daje jej to ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia. W pracy z dziećmi stara się zaszczepić w nich ciekawość świata oraz chęci poznawania go. Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie podkreślając wyjątkowość każdego z nich.

Kosmetyka i wellness

Agnieszka Niemirowska
Agnieszka NiemirowskaKosmetolożka
Kosmetolog, masażystka i szkoleniowiec z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Pasjonatka masażu oraz nowoczesnej kosmetologii naturalnej i estetycznej.
Lubi pracę z ludźmi i satysfakcję jaką ona daje. Od 2014 r prowadzi gabinet kosmetyczny w centrum LaLoba, ukierunkowany głównie na indywidualną pracę z cerą (również problematyczną), zabiegi anti-age, masaż, pedicure, modelowanie sylwetki oraz redukcję blizn i rozstępów. Działa kompleksowo – łączy różne terapie zabiegowe, dopasowując je do indywidualnych potrzeb i możliwości swoich Klientek. Pracuje również z kobietami w ciąży i po porodzie. Regularnie rozszerza ofertę gabinetu oraz rozwija swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach i kursach. Prywatnie – mama oraz miłośniczka koni, świeżego leśnego powietrza, gier planszowych i dobrych seriali.
Agata Sobczak-Zazula
Agata Sobczak-ZazulaKosmetolożka
Kosmetolog i magister biotechnologii kosmetologicznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w pracy gabinetowej i szkoleniowej. Do swojej pracy podchodzi z ogromnym profesjonalizmem i niesłabnącą pasją. Nieustannie rozwija wiedzę i umiejętności o nowe kursy i szkolenia. Wierzy w holistyczne podejście do kosmetologii oraz skuteczność edukacji pielęgnacyjnej i stosowania zrównoważonych, kompleksowych rozwiązań. Cechuje ją wrodzona empatia, cierpliwość i indywidualne podejście do każdego Klienta, co doskonale przekłada się na zaufanie oraz długofalowe efekty zabiegów. Prywatnie szczęśliwa żona oraz mama rezolutnego Teosia, ceniąca w życiu spokój i harmonię.

Management / Administracja

Beata Larysz
Beata LaryszDyrektorka zarządzająca
Pasjonatka życia, założycielka LaLoby – Klubu dla Kobiet i Dzieci. Poszukiwacz i odkrywca potrzeb Innych. Otwarta na pochwały jak i na opinie i nowe wyzwania aby w LaLobie działo się jeszcze lepiej!
Właścicielka dwóch suczek, dyplomowana dogoterapeutka pracująca z dziećmi i osobami starszymi