W drzwiach przywita Cię uśmiechem jedna z naszych kompetentnych i pomocnych recepcjonistek.
Nie zdziw się kiedy pomyślisz, że pomyliła Cię z jakimś VIP-em, Super Stałą Klientką albo dawno niewidzianą Znajomą. Mamy zasadę, że każda z Was traktowana jest z szczególną serdecznością, uznaniem i akceptacją.

Poczytaj co o LaLoba Care&Activity mówię jej Klientki, Pacjentki i partnerzy

Podczas miłej i sympatycznej rozmowy będziesz mogła dowiedzieć się jak wyglądają poszczególne zajęcia i inne usługi, a także uzyskać poradę jakie zajęcia wybrać biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i zalecenia.
Recepcjonistka oprowadzi po klubie, tak aby kolejna Twoja wizyta była płynna i miła, bo miejsce będzie znajome.
Dowiesz się wszystkiego na temat karnetów, cen, oferty i możliwości korzystania z systemów partnerskich np Multisport®.
Gdy zdecydujesz się na pierwsze zajęcia zostaniesz poproszona o podpisanie Regulaminu LaLoba Care&Activity. Możesz pobrać Regulamin, wydrukować i przyjść już z wypełnionym.
Gdy po pierwszych zajęciach zdecydujesz się na korzystanie z naszych usług i założenie Karty Centrum LaLoba, otrzymasz do wypełnienia szczegółową ankietę o Twoim zdrowiu, dolegliwościach i stylu życia. Możesz również pobrać ankietę online, wydrukować i przyjść już z wypełnioną. Na podstawie ankiety umówimy Cię na bezpłatną konsultację z  terapeutką / fizjoterapeutką lub trenerką personalną, która dobierze odpowiednie dla Ciebie ćwiczenia i zajęcia oraz inne możliwości dopasowane do Twoich potrzeb i celów.
Przyjazne i uśmiechnięte recepcjonistki zarezerwują dogodne dla Ciebie terminy zajęć. Przyjdź do Centrum wcześniej by nas poznać – oprowadzimy Cię po Centrum pokazując szatnie, sale zajęć grupowych i gabinety fizjoterapeutyczne.

Wpadnij do nas, mamy pyszną kawę.
Lubisz rozmawiać przez telefon?
Zadzwoń  570 577 677
Jeśli łatwiej Ci pisać wypełnij krótki formularz


  Posiadam kartę partnerską: Multisport, FitProfit, Medicover Sport

  Warunkiem otrzymania karnetu jest zgoda na poniższe opcje:
  Wymagane
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LaLoba Care&Activity moich danych osobowych w celach marketingowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda może być w każdym czasie odwołana.
  Wymagane
  Wyrażam zgodę na używanie przez LaLoba Care&Activity telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jest użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489 z późn. zm.). Niniejsza zgoda może być w każdym czasie odwołana.
  Wymagane
  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez LaLoba Care&Activity za pomocą środków komunikacji elektronicznej niezamówionej informacji handlowej, zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.). Niniejsza zgoda może być w każdym czasie odwołana.