Przyjdź na dowolne zajęcia, zupełnie bezpłatnie.
Doskonale wyszkolone recepcjonistki odpowiedzą na każde pytanie, oprowadzą po Centrach, doradzą i pomogą.

Odbierz darmowy karnet na zajęcia!
Wypełnij formularz lub zadzwoń
tel. 570 577 677

Posiadam kartę partnerską: multisport, fit profit, ok systemWarunkiem otrzymania bezpłatnego karnetu jest zgoda na poniższe opcje:
Wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LaLoba Care&Activity moich danych osobowych w celach marketingowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda może być w każdym czasie odwołana.
Wymagane
Wyrażam zgodę na używanie przez LaLoba Care&Activity telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jest użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego, zgodnie z art. 172 Prawa telekomunikacyjnego (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 1489 z późn. zm.). Niniejsza zgoda może być w każdym czasie odwołana.
Wymagane
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez LaLoba Care&Activity za pomocą środków komunikacji elektronicznej niezamówionej informacji handlowej, zgodnie z art. 10 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 1030 z późn. zm.). Niniejsza zgoda może być w każdym czasie odwołana.