Zapraszamy na trening personalny Pilates z Pauliną Wojtałów.
Nowe zajęcia indywidualne już w ofercie Laloba.

Pilates jest to system ćwiczeń wymyślony przez Josepha Pilatesa w latach dwudziestych XX wieku. Dawniej nazywany Contrology, dzisiaj przeżywa swój rozkwit.
Jest nie ocenioną formą ruchu, metodą wykorzystywaną w fizjoterapii. Świetnie sprawdza sie także, jako uzupełnienie treningu dla sportowców różnych dyscyplin. Regularna praktyka Pilates prowadzi do równowagi wzmacniając osłabione mięśnie a rozciągając przykurczone. Daje siłę , gibkość, elastyczność i lekkość. Poprawia postawę oraz wysmukla sylwetkę. Trening zdecydowanie dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. Dostosowany do indywidualnych potrzeb. Trening poprzedzony jest wywiadem z klientem, mającym na celu rozpoznanie możliwości ciała, ewentualnych kontuzji czy schorzeń.
W Lalobie zapraszamy na trening z wykorzystaniem małego sprzętu do Pilates: spine corrector kształtem dopasowany do naszego ciała, daje doskonała stabilizację i wsparcie podczas treningu, ring (magic circle), roller, theraband, mała piłka, toe corrector 

Dla osób chętnych zgłębiać bądź rozszerzać swoją praktykę Pilates zapraszam na indywidualne treningi Pilates na Reformerze.

Co to jest Reformer?
Jest to specjalne łóżko do ćwiczeń opracowane przez twórcę tej metody. Posiada przesuwna Mate z systemem sprężyn, o rożnej mocy, dającym zróżnicowany opór w czasie wykonywania ćwiczeń. Dzięki temu sprawdza sie zarówno w treningach dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Pozwala prowadzić to trening idealnie dopasowany do danej osoby i aktualnego celu. Pozwala łączyć wiele treningów w jeden – mobilizujący, stabilizujący, siłowy/ funkcjonalny. To siła, balans i rozciągnięcie w jednym. Efekty płynące z takiego treningu to silne, elastyczne, giętkie ciało, wytrzymałość mięśniowa, poprawa równowagi i koordynacji.

Prowadząca

Paulina Wojtałów

Instruktorka Pilates

Instruktorka i miłośniczka metody Pilates. Była zawodniczka pływania, bez którego dalej nie może sie obejść. Od lat sędzina klasy związkowej i aktualnie Przewodnicząca Kolegium Sędziów Małopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Prywatnie sympatyczka  spacerów, psiaków, oraz dobrej muzyki i sztuki. Jestem osoba, która bez ruchu nie potrafi funkcjonować. Wychodzę z założenia, ze najpierw muszę poczuć to we własnym ciele aby móc przekazywać wiedzę innym. Pracuje i realizuje sie w metodzie Pilates biorąc udział w wielu szkoleniach i warsztatach u najlepszych: Kathy Corey , Brett Howard, Lolita St. Miguel, Ricardo Jaramillo, Jacobo Gomez Vazguez. Nigdy nie możemy przestać być studentami. Wszystkie doświadczenia, które zbieramy pozwalają znaleźć nam własną drogę, w której będziemy realizować sie w 100%.

Najważniejsze certyfikaty i kursy:
  • Balanced Body Mat Pilates Instruktor
  • Szkolenie Mat 1, 2 – Balanced Body
  • Szkolenie Reformer 1,2,3 – Balanced Body
  • Szkolenie Ladder Barrel – Balanced Body
  • Szkolenie Trapeze Table/ Cadillac/ Tower – Balanced Body
  • Szkolenie Chair – Balanced Body
  • Szkolenie Stretching & Mobility
  • Ćwiczenia Pilates a wady postawy i schorzenia Kręgosłupa- Movimento Pilates
  • Anatomia i Fizjologia

Miejsce

LaLoba Care&Activity
Kraków, Beskidzka 30C

Cena

150 zł
130 zł z kartą LaLoba

Masz pytania?