Zapraszamy wszystkie kobiety, które są po porodzie lub te z Was, które wiedzą, że będą w niedługim czasie rodziły przez cesarskie cięcie na warsztaty praktyczne: „Blizna po cesarskim cięciu”

Na warsztatach omówimy zagadnienia takie jak:
 • Opracowanie blizny – co to takiego?
 • Jak dbać o bliznę po porodzie?
 • Jak zapewnić odpowiednią elastyczność blizny?
Cel warsztatów:
 • Poprawa elastyczności blizny.
  Zredukowanie negatywnych odczuć związanych z blizną jak ból, ciągnięcie.
  Poprawa postawy.
  Redukcja ewentualnych bólów odcinka lędźwiowego.
Warsztaty obejmują:
 • Część teoretyczną.
 • Ocenę blizny.
 • Naukę samodzielnej mobilizacji.
 • Aplikacje tapingu.

Prowadząca

Ola Kąkol LaLoba

Ola Kąkol

fizjoterapeutka

Na co dzień pracuję jako instruktor fitness, instruktor pilates oraz trenerka personalna. Łączę pracę ze studiami z fizjoterapii, które wzajemnie świetnie się uzupełniają. Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem po krakowskim AGH, lecz pasja i miłość do sportu wygrała, dlatego odważyłam się zmienić wcześniej wybraną ścieżkę. Jestem instruktorem od około 4 lat, natomiast fitness zainteresował mnie już w liceum, minęło dużo czasu zanim stanęłam po drugiej stronie sali. Uwielbiam zarówno formy wzmacniające jak i mentalne, lecz ze względu na zainteresowania i kierunek studiów aktualnie rozwijam się ku aktywności prozdrowotnej. Fitness kocham za różnorodność, która daje możliwość wyboru swojego instruktora oraz ulubionego rodzaju zajęć. Praca z ludźmi daje mi wiele satysfakcji, moim celem jest zarażanie ich miłością do sportu bez względu na lubianą i wykonywaną aktywność. Na swoich zajęciach zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, dbam o komfortowe samopoczucie ćwiczących i dobrą energię na sali.P.S. Czasami wystarczy jeden uśmiech do drugiego człowieka!

Ważne! O bliznę warto zadbać zaraz po porodzie, ale również kilka lat po. Warsztaty mają charakter teoretyczno- praktyczny.
Na warsztacie wylosujemy 2 bony prezentowe w postaci – 3 spotkań 30 minutowych z fizjoterapeutką w celu opracowania blizny.

Data

04.06.2019
godz. 12:00

Miejsce

LaLoba Care&Activity,
Beskidzka 30c, Kraków

Cena

35 zł
20 zł z kartą LaLoba

Organizator

LaLoba Care&Activity

Kontakt

tel. 570577677
recepcja@laloba.pl

Uwagi

Wymagana wpłata zaliczki 10 zł. Zaliczkę można wpłacić bezpośrednio w recepcji klubu bądź na nr konta 44 1950 0001 2006 0007 8337 0001.
Na warsztaty obowiązują zapisy! Rezerwacji można dokonać bezpośrednio w klubie, mailem recepcja@laloba.pl, lub tel: 570577677.

Masz pytania?