Zapraszamy Cię na wspólną podróż ścieżką Jogi.
Tak jak przed każdą podróżą dobrze jest się odpowiednio przygotować…

Kurs Wstępny umożliwi Ci zapoznanie się z podstawowymi regułami w pozycjach Jogi: Asanami, tak aby Twoja podróż przebiegała płynnie i bezpiecznie.W ciągu 10 tygodni Kursu Wstępnego instruktorka szczegółowo przejdzie przez podstawy poniżej opisanych pozycji, co umożliwi Ci kontynuacje praktyki w grupach ogólnych.

Pozycje Stojące

Można powiedzieć że dzięki nim, przywitacie się z Waszym ciałem. Wasze ręce i nogi, nadgarstki, kostki, kolana, staną się Waszymi przewodnikami ku wnętrzu.
Mają one na celu aktywację, poprawienie postawy, rozwinięcie poczuciu równowagi i koordynacji oraz integracji ciała.

Pozycje siedzące

Dzięki nim uzyskuje się swobodę w pośladkach kolanach, pachwinach, kostkach i stopach. Akcentuje się wydłużanie i wzmacnianie mięśni kręgosłupa.

Skłony

Prawidłowe wykonywanie skłonów wycisza i relaksuje. I regeneruje. Są zbawienne przy problemach z dolnymi partami kręgosłupa.

Wygięcia

W kursie przygotowującym do praktyki dalszej wprowadzona zostanie pozycją, która pomoże uczestnikom bezpieczną praktykę bardziej zaawansowanych wygięć w przyszłości. Pozycje z tej grupy stymulują nadnercza, wzmacniają mięśnie kręgosłupa.

Pozycje odwrócone

Asany z tej grupy dodają odwagi do stawiania czoła przeciwnościom codziennym troskom.
Stymulują przysadkę i tarczycę i utrzymują równowag hormonalną -szczególnie ważne dla kobiet.
Przedstawione zostaną zasady bezpiecznego wchodzenia i wychodzenia z pozycji: Stania na Głowie oraz Świecy.

Pozycje regeneracyjne

Jesteś wcześniej, nie wiesz co ze sobą zrobić czekając na początek lekcji?
Każda z Was dowie się w jaki sposób układać pomoce na początek lekcji, tak aby samodzielnie móc zająć pozycję regeneracyjna aby wprowadzić ciało i umysł w zalecane rozluźnienie i wyciszenie.

Dodatkowo każda z uczestniczek dowie się jakie pozycje są przeciwwskazane podczas okresu, a jakie zalecane.

Ważne informacje dotyczące kursu

Na kurs jogi dla początkujących obowiązują zapisy.
Przy zapisie wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 50 zł oraz całości 250 zł do pierwszego dnia kursu. Możliwy jest  przelew na konto: 44 1950 0001 2006 0007 8337 0001. Aby kurs uznać za zaliczony można być nieobeznaną na 2 zajęciach, które należy odrobić na regularnych zajęcia dla początkujących

Prowadząca

Żulieta Czobanowa

Joginka z długoletnim doświadczeniem. Stara się poszerzać wiedzę z zagadnień terapeutycznych w jodze na różnych warsztatach u nauczycieli z Polski i z zagranicy. Jest przekonana, że możemy poprzez regularną praktykę nie tylko rewitalizować nasz organizm, ale i oddziaływać na nasze samopoczucie i stan umysłu.

Data

4.06 – 6.08
wtorki godz. 19:00
55 min

Miejsce

LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Krakow

Cena

250 zł

Organizator

LaLoba Care&Activity

Kontakt

tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl

Masz pytania?