Loading...

Energetyczna i relaksacyjna sobota 11.03.2023.
Masaże relaksacyjne w super cenach oraz warsztat Jogi.
To nasz plan na Dzień Kobiet w LaLobie.

Warsztat Jogi Yang&Yin na Dzień Kobiet

Sobota 11.3.2023 godz. 9:00-11:30

Warsztat jogi Yang i Yin na Dzien Kobiet dla każdej z nas!
Kobieto,wilczyco, daj sobie czas i dobrą praktykę jogi dla ciała na dzień kobiet.

Podczas warsztatu połączymy dwie energie: Yang i Yin. W pierwszej części będziemy praktykować Vinyasę, dzięki czemu rozgrzejemy ciało, przyspieszymy tętno i podniesiemy poziom energii Yang. Natomiast druga część , poświęcona sekwencji Yin, pozwoli nam się spokojnie rozciągnąć i zrelaksować.
To dwa odmienne style jogi fantastycznie się uzupełniają.
Vinyasa energetyzuje ciało, uspokaja umysł, wzmacnia i poprawia elastyczność ciała. Natomiast Yin Joga to spokojna praktyka, w której pozostajemy w pozycji ok. max 3 minut. Dzięki temu głęboko się rozciągamy, zwiększamy zakres mobilności, a jednocześnie relaksujemy i zdecydowanie obniżamy poziom stresu.

Dzięki połączeniu obu praktyk poczujemy się jednocześnie spokojne i doenergetyzowane. Zapraszamy na matę! A po zajęciach pyszna kawa 5 przemian dla każdej z Was! Ten szczególny dzień uzupełni jeden z masaży relaksacyjnych w super cenie.

Prowadząca

Magdalena Jargut

Z wykształcenia filolog. Z wyboru joginka i nauczycielka Vinyasa Yogi, Hatha Jogi, w trakcie kursu nauczycielskiego Yin Yogi. Swoją przygodę z Jogą rozpoczynała wiele lat temu w LaLoba Care&Activity jako uczestniczka zajęć. Dziś, dzieli się z innymi kobietami swoją wiedzą i pomaga im odnaleźć drogę do jogowej pasji. Miłośniczka kotów i kuchni wege. Na matę przywiodły Ją poważne dolegliwości bólowe. Od pierwszego spotkania z jogą stała się jej wierną uczennicą, która cały czas się uczy, jak osiągnąć swój dobrostan, odnaleźć komfort fizyczny, mentalny i emocjonalny. Swoją praktyką chce dzielić się z innymi kobietami, z których każda ma swoją historię i bagaż różnych dolegliwości. Na macie, w trybie slow, pomaga usprawniać stawy, poszerzać zakres ich ruchu, wzmacniać mięśnie i zwiększać ich elastyczność.

Kup online w naszym sklepie:

Data
11.3.2023
Sobota

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Pytania i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Masaże relaksacyjne na Dzień Kobiet

Sobota 11.3.2023