Gongi i misy tybetańskie

Koncert relaksacyjny w kojących dźwiękach mis i gongów. Miejsca w wiszących chustach lub leżące na macie

Gongi i misy
tybetańskie

Koncert relaksacyjny
w kojących dźwiękach mis i gongów.
Miejsca w wiszących chustach
lub leżące na macie

Misy tybetańskie, których dźwięki wykorzystywane są na całym świecie jako forma relaksacji sprawiają, że podczas koncertu każdy ma możliwość doznać uczucia wyciszenia i spokoju.
Gong jako jeden z najstarszych instrumentów, emituje wibracje o różnych częstotliwościach wprowadzając uczestników relaksacji w stan harmonii i równowagi.
Podczas koncertu widzowie są zawieszeni w specjalnych chustach / hamakach, które potęgują niezwykłe wrażenia i doświadczenia.
Dostępne są także miejsca leżące na matach.

Dorota Kowalska – NuTao

Na co dzień zajmuje się Medycyną Naturalną opartą między innymi na terapii dźwiękiem, masażu TuiNa oraz Tradycyjną Medycyną Chińską. Ma ukończone kursy Masażu dźwiękiem w Akademii Petera Hess’a oraz kursy Terapii dźwiękiem zgodnie z tradycyjnym przekazem himalajskim. Jako dyplomowana terapeutka terapii dźwiękiem mis i gongów tybetańskich wykorzystuje terapeutyczne właściwości mis robiąc masaże dźwiękiem, prowadząc zajęcia z dziećmi a także organizując eventy i koncerty relaksacyjne w całej Polsce.

Data
14.07.2024 niedziela
godz. 19:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
50,- w wiszącej chuście
40,- miejsce leżące na macie

Informacje i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Przeciwwskazania do uczestnictwa w koncercie: osoby z rozrusznikiem serca, kobiety w ciąży (do uzgodnienia), osoby chore na epilepsję.

W przypadku odwołania uczestnictwa w wydarzeniu na krócej niż 7 dni przed datą wydarzenia zadatek nie będzie zwracany.