Loading...

Po trudnych miesiącach pandemii, jako odpowiedź na ogromne zainteresowanie, zdecydowałyśmy się na powrót naszych kultowych Hopsasanek. Zajęcia adaptacyjne przygotowujące dziecko (i rodziców) do pójścia do przedszkola wprowadzamy na stałe do harmonogramu zajęć dla dzieci.
Wasze dzieci przygotowane przez naszych doświadczonych pedagogów przedszkoli LaLoba łatwo i beztrosko przechodzą przez trudny okres początkowy w przedszkolach.

Hopsasanki

Zajęcia rozwojowo-adaptacyjne dla dzieci w wieku 1,5 – 4 lat
zajęcia docelowo bez rodziców

Zajęcia dla maluchów, gdzie stawiamy na taniec, harce, a przede wszystkim zajęcia integrujące społecznie dzieci, które przygotowują się do pójścia do przedszkola. Na zajęciach postaramy się zminimalizować stres i oswoić lęk związany z pierwszą rozłąką z rodzicami. W trakcie zajęć będziemy uczyli się, poznawać kształty, dźwięki, kolory. Nauczymy się śpiewać piosenki, tupać i skakać do rytmu, malować, wyklejać, kolorować. Aby zminimalizować stres dzieci zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach Rodzica/Opiekuna. Kiedy tylko dzieci poczują się bezpiecznie i będą gotowe – mogą uczestniczyć samodzielnie – każde w swoim czasie, prowadząca wskaże dogodny moment opuszczenia sali.

Poniedziałki 16:30
Wtorki 9:30
Środy 16:30
Czwartki 9:30
Prowadzenie:
Pedagożka przedszkolna Ewa Szustak
Pedagożka przedszkolna Paulina Damek

Kup karnet w naszym sklepie online :

Daty
Poniedziałki 16:30
Wtorki 9:30
Środy 16:30
Czwartki 9:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
Zobacz cennik zajęć dla dzieci [Kliknij]

Pytania i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl