Od września powstanie nasze drugie przedszkole Laloby oraz stworzymy długo wyczekiwany przez Was żłobek przy ul. Dauna 113

Co nas do tego skłoniło?

Laloba powstała w 2010 roku przy ul. Dauna jako miejsce dla kobiet na każdym etapie ich życia. Zaczęło się od zajęć dla kobiet w ciąży, potem powstały zajęcia dla kobiet z malutkimi dziećmi, aż wsłuchując się w potrzeby naszych klientek powstały kultowe „Hopsasanki”  czyli zajęcia rozwojowo – ruchowe dla dzieci do lat 6 przygotowujące do bezstresowego rozstania z mamą, dzięki którym dziesiątki dzieci bez lęku weszły w życie przedszkolne. Zadowoleni rodzice wielokrotnie sugerowali nam otwarcie przedszkola.
I tak też się stało. W 2018 roku otworzyliśmy drugą lokalizację przy ul. Beskidzkiej, w której prowadzimy kameralne przedszkole integracyjne pracujące wg. naszego autorskiego programu wychowawczego.

Zdobyte doświadczenie utwierdziło nas w przekonaniu, że chcemy rozwijać potencjał związany z pracą z dziećmi. Zła koniunktura na prowadzenie zajęć fitness popchnęła nas do decyzji o przekształceniu lokalizacji przy ul.Dauna w przedszkole i żłobek, co umożliwi nam objęcie opieką również najmłodszych. Tworzymy placówkę przyjazną ekologii, z własnym placem zabaw i ogródkiem warzywnym. Miejsce gdzie dzieci, dzięki swobodnej zabawie i empatii personelu bezpiecznie i bezstresowo przygotują się na pójścia do szkoły.

Co nas wyróżnia?

Małe grupy dające poczucie bezpieczeństwa dzieciom  i możliwość uważnego dostrzeżenia ich potrzeb
Przyjazna atmosfera, która pomaga dzieciom w adaptacji oraz wspiera harmonijny rozwój malucha
Minimalistyczne wnętrza w stonowanych kolorach pomagające się skoncentrować i nie powodujące przebodźcowania
Duża dawka ruchu, która jest niezbędna warunkiem do prawidłowego rozwoju dziecka w tym wieku
Łagodna adaptacja, by maluch zaczął swoją przygodę z przedszkolem z jak najlepszymi wspomnieniami
Wykwalifikowana, doświadczona kadra, która z pasją wychowuje i uczy dzieci, a rodziców wspiera poprzez rozmowę, wymianę doświadczeń
Przedszkolna suczka Zetka z  dyplomem psa terapeutycznego, która jest źródłem wielkiej radości przedszkolaków
Zajęcia dodatkowe wliczone w czesne
Własny plac zabaw oraz ogródek warzywny

Opinie o przedszkolu LaLoby

Wybór przedszkola Laloba nie był przypadkowy! Znałam Lalobę od strony klubu dla Kobiet. Zarówno zajęcia jak i obsługa zawsze były na wysokim poziomie dlatego bardzo ucieszyłam się na informacjeo przedszkolu. Po spotkaniu informacyjnym – wiedziałam, że to jest to czego szukam. Integracyjna placówka ! Małe grupy, większa ilość Pań niż w standardowym przedszkolu ! Moja córka uczęszcza do przedszkola od samego poczatku i jest bardzo zadowolona. Lubi zajęcia, bardzo lubi swoje Panie, które nazywa przyjaciółkami. A ja ? Dla mnie najważniejsza jest jej opinia i zadowolenie. Jedyne na co mogę „narzekać” to krótkie godziny otwarcia, bo z reguły Hania płacze, że ona się jeszcze nie pobawiła i nie chce iść do domu

Mama Hani

Najlepsze przedszkole jakie mogłam sobie wyobrazić dla córki…
Wszystkie Panie, które tworzą to miejsce nie dość, że odpowiednio wykwalifikowane to pełne pasji, a co najważniejsze i rzadko spotykane pełne miłości do dzieci. Życze sobie – a przede wszystkim mojej Zoyi- samych tak wspaniałych ludzi na drodze edukacji w jej życiu ❤️”

Mama Zoyi

Przedszkole La loba to przyjazne miejsce stworzone przez świetnie zgraną, kompetentną i niezwykle ciepłą kadrę pedagogiczną, w którym dziecko czuje się bardzo dobrze. Pod czujnym i opiekuńczym okiem Pań dziecko dynamicznie się rozwija,a przede wszystkim jest szczęśliwe. Dzieci zachęcane są do samodzielności. Bardzo dużo ciekawych inicjatyw ze strony kadry,zabaw połączonych z nauką i mile spędzony czas na świeżym powietrzu. W przedszkolu prowadzi się wiele zajęć poświęconych integracji sensorycznej, która jest naprawdę ważna w funkcjonowaniu i odbieraniu świata małego człowieka. Po przykrych doświadczeniach z innymi placówkami uważam, że jest to jedyne przedszkole, które ma podejście indywidualne do każdego dziecka. Nie ma kategoryzacji,jest ogromna cierpliwość i zrozumienie. Jako mama radosnego i żywiołowego, teraz już prawie 5-latka jak najbardziej polecam. Wiem, że mój syn czuje się tam swobodnie, komfortowo i bezpiecznie. Chętnie wraca tam każdego dnia.

Mama Sebastiana

Do przedszkola lalobowego zapisałam córkę rok temu. Z wielkimi obawami szukałam miejsca, które pomoże mojemu dziecku odnaleźć się w nowej sytuacji. Córeczka miała bardzo duży problem z rozłąką, z kontaktami z innymi dziećmi, ciężko radziła sobie ze zmianami. Trafiłyśmy idealnie. Panie przedszkolanki z wielką troską, ciepłem i bardzo indywidualnym podejściem do każdego dziecka, pomogły pokonać jej lęki. Z radością patrzyłam jak z zawstydzonego maluszka rodzi się dzielny przedszkolak. Polecam lalobowe przedszkole z pełną świadomością, że jest to idealne miejsce na pierwsze rozstania z rodzicami.

Mama Karinki

Informacje:
tel: 570588111
przedszkole@laloba.pl

Adres:
Kraków, Beskidzka 30C
Kraków, A. Dauna 113

Ebooki edukacyjne przygotowane przez doświadczonych pedagogów z Przedszkola Integracyjnego LaLoba

Pomoc w stymulowaniu rozwoju małych dzieci i przedszkolaków. Każdy E- book zawiera ponad 100 pytań- zagadek dostosowanych do wieku dziecka.

Korzystanie z tego e-booka to moc korzyści dla dziecka:
– kształcenie skupienia i koncentracji
– wspomaganie procesów poznawczych
– wspomaganie rozwoju mowy
– spędzanie twórczo czasu ze swoim rodzicem
– świetna zabawa!