Nadchodzi uwieńczenie naszej ponad rocznej wytężonej pracy.
Uroczyste otwarcie drugiej LaLoby odbędzie się w sobotę 21 kwietnia o 19.00.

A przede wszystkim każda okazja jest dobra aby zbliżyć się do zdrowych nawyków. Może odważyć się i spróbować przyjść na zajęcia jogi czy na zajęcia z obciążeniem takie jak sztangi. Zrobić coś po raz pierwszy aby zachować zdrowie i piękna sylwetkę.

Mamy dla Was propozycje, abyście dołączyły do naszych dni otwartych na zupełnie bezpłatne zajęcia i spróbowały może czego innego niż zwykle, lub po raz pierwszy przyszły na fitness.
W piątek i sobotę mamy dla Was zupełnie bezpłatne zajęcia oraz wykład: Jak wyznaczać cele treningowe oraz jak skutecznie dobrać ćwiczenia.

Oprócz zajęć zachęcamy Was także aby skorzystać z usług naszego g\abinetu masażu. Zarówno w piątek, jak i w sobotę wszystkie zabiegi będą o 40 % tańsze. Możliwości jest wiele – zaczynając od tego, że masaż relaksacyjny czy masaż klasyczny to podstawa, przez masaż dla kobiet w ciąży czy masażu leczniczego. Nasz masażysta jest świetnym refleksologiem, jeśli nigdy nie byłaś na zabiegu refleksoterapii to na prawdę warto!

Odpowiednia dieta, aktywność fizyczna i regeneracja- to 3 elementy, które pozwalają prowadzić nam zdrowy tryb życia. Aby osiągnąć wymarzone efekty, niezbędne jest ich połączenie i dbanie o to, aby wszystkie te czynniki działały nieprzerwanie, jednotorowo i długoterminowo. O ile o diecie i regeneracji wiemy prawie wszystko, o tyle systemy treningowe wciąż stanowią dla nas zagadkę, a nawet problem. Możliwości jest wiele, a nie każda nadaje się do określonego celu. Redukcja, rzeźba, masa- kiedyś główne kierunki pracy nad sylwetką, dzisiaj poszerzyły swoje granice. Obecnie, oprócz zgubienia zbędnych kilogramów, kształtowania mięśni, borykamy się z problemami braku kondycji, braku rozciągnięcia, przemęczenia, nagromadzonego stresu, napięciami w kręgosłupie czy dolegliwościami w stawach.

Data

24 kwietnia
godz. 19.00

Miejsce

LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Krakow

Wstęp

Z zaproszeniami

Kontakt

tel. 602603789
beata@lalobacentrum.pl