Salsation®

Salsation®

Salsation® opiera się na radości, którą niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z niesamowitą zabawą.

Czym jest Salsation®

Zawiera elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu wzmacniamy i wysmuklamy równomiernie całe ciało. Możemy tańczyć i ćwiczyć jednocześnie!
Oprócz bazowych kroków poszczególnych choreografii oraz izolacji warm-up, dzięki Salsation® można lepiej zrozumieć i zinterpretować muzykę. Zajęcia są otwarte dla wszystkich, zarówno początkujących, jak i profesjonalistów.

Jak wyglądają zajęcia

Zaczynają się od kompleksowej rozgrzewki, czyli izolacji ciała oraz ruchów dynamicznych. Gdy ciało jest już idealnie przygotowane – zaczynamy tańczyć! Podczas głównej części zajęć pojawia się kilka tanecznych choreografii, każda ułożona do konkretnego utworu, każda zawierająca elementy treningu funkcjonalnego, każda prowadzona w przyjemny i zabawowy sposób. Na każdych zajęciach instruktor uczy poprawności wykonania poszczególnych ruchów/kroków, tłumaczy sens choreografii – wszystko w zależności od potrzeb grupy. Zajęcia kończą się częścią relaksacyjną „cool-down”.

Kto może uczestniczyć w zajęciach?

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, bez względu na płeć, które uwielbiają taniec i świetną zabawę, a przy tym stracić sporo zbędnych kalorii i aktywnie spędzić czas.

Kiedy zauważę rezultaty?

Trenując regularnie, wraz ze zdrowym i racjonalnym odżywianiem, efekty są zauważalne już po kilku tygodniach.

Jakie korzyści daje Salsation®

Poprawa koordynacji i świadomości ciała,
Uwrażliwienie na muzykę, lepsze poczucie rytmu,
Znaczna poprawa nastroju,
Naładowanie pozytywną energią na cały dzień!

Zapraszamy we wtorki o 20:30
Beskidzka 30C

Zajęcia prowadzi Sandra