Loading...

To wyjątkowe zajęcia łączące elementy Aerial Jogi, akrobacji i ćwiczeń wzmacniających. Podczas ćwiczeń pracują mięśnie całego ciała, a ich zaletą jest „pozbycie się” ciężaru własnego ciała, który ze stawów i kręgosłupa przeniesiony zostaje na chustę.

Hamak nie tylko stanowi rekwizyt do ćwiczeń, ale przede wszystkim wykorzystywany jest w celu rehabilitacyjnym i wzmacniającym. Pozycja odwrócona, która pojawia się na zajęciach jest bardzo korzystna dla naszego kręgosłupa. Dajemy krążkom międzykręgowym przestrzeń i czas, aby znów stały się elastyczne i spełniały swoje anatomiczne funkcje. Takie ułożenie odciąża dyski kręgosłupa, rozluźnia napięcie mięśniowe i zmniejsza bóle pleców. Dzięki odciążeniu dysków następuje regeneracja przebiegających w nich włókien nerwowych. W efekcie pozbywamy się bólu, a cały kręgosłup odzyskuje swoją pierwotną długość.

Przy okazji ćwiczeń możesz poczuć się przez chwilę jak dziecko na trzepaku. To zajęcia, w których uczestniczyć może każdy – bez względu na wiek, wagę, tryb pracy. Dobór odpowiednich pozycji, ma na celu przywrócić energię, odżywić ciało i zrelaksować.

Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach,
w kameralnej 10-osobowej grupie, w dużej sali.
Uczestnictwo w zajęciach tylko z karnetem LaLoba Care&Activity.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  Poniedziałki 20:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  Zwykłe odkreślenie zajęć z karnetu
  Wstęp tylko z karnetami LaLoby!

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?