Nowość w LaLoba Care&Activity! Dla wszystkich, które chcą zacząć, ale nie wiedzą jak :-) Fitness początki!
Chciałabyś rozpocząć aktywność fizyczną? A może po prostu wrócić na salę po dłuższej przerwie? Nie wiesz, które zajęcia wybrać i czy Twój wybór będzie trafiony? Mamy dla Ciebie propozycję na dobry i bezpieczny start!

Zapraszamy Cię na zajęcia Fitness Początki. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które nigdy nie uczestniczyły w zajęciach fitness, jak i tych, które miały krótszą lub dłuższą przerwę w aktywności. W trakcie treningu, poznasz podstawowe kroki wykorzystywane podczas rozgrzewki oraz ćwiczenia pojawiające się na przeróżnych zajęciach grupowych. Nauczysz się świadomie pracować całym ciałem, przyswoisz prawidłowe wzorce ruchowe, a także poznasz sprzęt treningowy dostępny na sali fitness. To Idealna propozycja dla osób, które zaczynają starania o odzyskanie sprawności, poprawę wyglądu sylwetki, a także chcą popracować nad techniką wykonywania ćwiczeń i efektywnością treningową.

Aby wziąć udział w treningu, pobierz darmową wejściówkę z naszego sklepu. Ilość miejsc ograniczona. Pobranie wejściówki jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na zajęcia. Klientka może zrealizować tylko jedna wejściówkę.

Prowadząca

Patrycja Baran

W mojej głowie dwa się różne gryzą światy”, tak właśnie opisałaby siebie. Z jednej strony kocha zajęcia siłowe, ciężary, z drugiej – oddaje się z pasją metodzie Pilates. Jej zajęcia to przede wszystkim łączenie stylów oraz pokazywanie nowych możliwości. W każdy trening wkłada całe serce, a najważniejszym elementem każdych zajęć jest dla niej człowiek, z którym uwielbia pracować, odkrywając jego potencjał, podnosząc na duchu i udowadniając, że ciało ma nieograniczone możliwości.

Masz pytania?

  Data
  19.07 godz. 18:00
  21.07 godz. 18:30

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  Wstęp wolny!

  Pytania i rezerwacje
  tel. 570 577 677

  recepcja@laloba.pl