Na co dzień wiele z nas żyje bardzo szybko, schematycznie, z nadmiarem obowiązków. Wiele chcemy na już, a najlepiej, jakby to było na wczoraj. Nasz pęd niestety niczego nie przyspiesza, a często wręcz odwrotnie powoduje frustrację. Zdarza się też, że zatracamy się w byciu dla innych i zapominamy o sobie.

To dobry moment, by zatrzymać się i przyjrzeć swojemu życiu – co jest dla nas ważne? Jakie wartości wyznajemy i czy żyjemy zgodnie z nimi. To dobra okazja, by zajrzeć w głąb siebie, aby nadać właściwy kierunek, w którym pragniemy podążać.

Zapraszam Cię na spotkanie w formie pogadanki i warsztatu w jednym, gdzie będziesz mogła zatrzymać się i odbyć krótką, ale ciekawą podróż do wnętrza siebie. Wierzę, że znajomość własnych wartości i postępowanie w zgodzie z nimi daje siłę, a przede wszystkim poczucie sensu i spełnienia w codziennym życiu.

Korzyści ze spotkania:
• zatrzymasz się i sprawdzisz, co jest aktualnie ważne dla Ciebie w życiu,
• poczujesz, co jest w Tobie żywe – jakie kryją się za tym emocje i potrzeby. Dla kogo jest to spotkanie?

Dla kobiet, które pragną:
• iść świadomie przez życie,
• które poszukują lub wkraczają na drogę do odkrycia siebie,
• które są siebie po prostu ciekawe :)

Kilka słów o mnie:
Żaneta Lipiec-Goj – jestem coachem, trenerem oraz fanką komunikacji empatycznej. Pasjonuje mnie praca z kobietami. Bardzo lubię zajmować się obszarem rozwoju osobistego, emocji i komunikacji. Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych. Inspiruję do bycia w zgodzie ze sobą oraz otwartości na perspektywę innych osób. Prywatnie jestem mamą 4- letniego Staszka. Bardzo lubię zgiełk, hałas i życie w miejskiej dżungli. Pijam bardzo dużo kawy i jestem molem książkowym.

Masz pytania?

  Data
  28.10
  godz. 12:30

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  bezpłatne

  Kontakt
  tel. 12 307 33 30
  recepcja@laloba.pl