Przytul stare, otwórz się na nowe.
Jak chcesz wykorzystać te „300 pare dni”?

Warsztat online. 4 luty, godz. 13:00

Nowy rok już za nami, o starym chcemy definitywnie zapomnieć, a każda z nas ma swoje marzenia i pragnienia.
W Twojej głowie mogą pojawić się pytania : Co dalej? Co z tym zrobić?
Czy ten rok też będzie taki nieobliczalny?- tego akurat nie wiemy, ale na pewno nie warto rezygnować z tego co dla nas ważne.
Za to wspaniałym pomysłem jest przyjrzenie się temu co ma dla nas wartość i zaproszenie do swojego życia. Otworzenie się na to.

Jednym ze sposobów na wyznaczenie sobie kierunku działania i sprawdzenie co jest dla nas ważne w tym nowo otwartym roku jest stworzenie mapy marzeń. Taka mapa jest swoistego rodzaju zamówieniem, jakie składamy światu.
Mapa marzeń jest wspaniałym drogowskazem do tego czego potrzebujemy i naszych przyszłych celów. Dodatkowo wizualizacja tego, co chcemy osiągnąć wesprze naszą motywację do działania. Otworzy nas na nowe.

Jeśli zastanawiasz się nad tym co zrobić z nowym rokiem, jak na niego spojrzeć, jak zaplanować to
zapraszam Cię na spotkanie w formie pogadanki o marzeniach, potrzebach i planowaniu. Będziesz mogła na chwile się zatrzymać i zobaczyć czego pragniesz i co jest w Tobie żywe.

Spotkanie odbędzie się w grupie na facebooku: Czas Mamy Online –
https://www.facebook.com/groups/487667928809540
Dołącz do społeczności Lalobowych Mam

Prowadząca

Żaneta Lipiec-Goj | coach, trener

Jestem coachem, trenerem oraz fanką komunikacji empatycznej. Pasjonuje mnie praca z kobietami. Bardzo lubię zajmować się obszarem rozwoju osobistego, emocji i komunikacji. Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych. Inspiruję do bycia w zgodzie ze sobą oraz otwartości na perspektywę innych osób. Prywatnie jestem mamą 4- letniego Staszka. Bardzo lubię zgiełk, hałas i życie w miejskiej dżungli. Pijam bardzo dużo kawy i jestem molem książkowym.

ABC Chustonoszenia
Warsztat online. 25.02, godz. 12:00

Zapraszam na warsztaty o podstawach chustonoszenia. Opowiem o tym dlaczego warto nosić w chuście, od kiedy można zacząć i jak się do tego zabrać. Pokażę jak się robi podstawowe wiązania, omówię ich wady i zalety. Opowiem o rodzajach chust, splotach i rozmiarach. Będzie też parę słów o nosidełkach ergonomicznych. Warsztaty polecam szczególnie kobietom w ciąży i rodzicom niemowląt.
Agnieszka Feliks-Długosz, Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi

Spotkanie odbędzie się w grupie na facebooku: Czas Mamy – o ciąży i porodzie
https://www.facebook.com/groups/487667928809540
Dołącz do społeczności Lalobowych Mam

Prowadząca

Agnieszka Feliks – Długosz | Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi

Agnieszka Feliks – Długosz jest Certyfikowanym Doradcą Noszenia ClauWi, co oznacza, że ma najwyższy stopień wtajemniczenia. Ukończyła też kurs z pielęgnacji neurorozwojowej niemowląt w pierwszym roku życia u Agnieszki Słoniowskiej. Z wykształcenia jest socjologiem, pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po godzinach uwalnia rodzicom ręce. Prowadzi indywidualne konsultacje z chustonoszenia, warsztaty grupowe, pogadanki, dobiera nosidła, pisze artykuły, prowadzi fanpejdż i nagrywa filmy na youtuba. Założyła Krakowską Bibliotekę Chustową i jest przewodniczącą Krakowskiego Stowarzyszenia Noszenia Dzieci. Brała udział w organizacji dwóch edycji Krakowskiego Festiwalu Chustowego.

Masz pytania?