Loading...

Szukasz miejsca dla Kobiet, w którym będziesz mogła zadbać o swoje zdrowie, sprawność i samopoczucie? Chciałabyś znaleźć odpowiednią dla siebie aktywność fizyczną? Skorzystać z wizyty u fizjoterapeutki? Poznać inne kobiety i spędzać wolny czas w przyjaznej przestrzeni? Mamy wszystko, czego potrzebujesz! Poznaj LaLobę w trakcie Dni Otwartych Drzwi!

Już od 12 lat dbamy o zdrowie, sprawność i samopoczucie Kobiet w każdym wieku. Chcemy zatroszczyć się również o Ciebie. Laloba Care&Activity to bezpieczne miejsce zdrowej aktywności dla wszystkich Kobiet, na każdym etapie Ich życia. Za co nasze Klientki nas uwielbiają? Za fantastyczne i różnorodne zajęcia, strefę z urządzeniami do modelowania sylwetki i saunę. Profesjonalny, pomocny, zawsze uśmiechnięty zespół instruktorów i fizjoterapeutów. Przyjazne i piękne wnętrza.

Chcemy, aby każda Kobieta odnalazła w aktywności fizycznej radość i wiedziała, że regularne ćwiczenia, a także wizyty w gabinecie fizjoterapeutycznym, poprawiają komfort życia i są gwarancją bycia zdrową, sprawną i szczęśliwą. LaLoba Care&Activity to miejsce, w którym każda Kobieta zostaje otoczona holistyczną opieką nad jej zdrowiem, urodą i kobiecością. U nas zawsze możesz liczyć na troskę, czas i życzliwość.
Czas dni otwartych to doskonała okazja, by poznać nasze Centrum, spotkać się z profesjonalistkami- trenerkami i fizjoterapeutkami, pobyć w gronie fantastycznych Kobiet, tworzących lalobową społeczność i skorzystać z bogatej oferty zajęć grupowych. Bez względu na wiek, cel, motywację oraz stopień zaawansowania, każda z Was znajdzie coś dla siebie. Sprawdź, co przygotowałyśmy i poczuj niezwykłą atmosferę LaLoby!

Skorzystaj z dwóch bezpłatnych wejść na zajęcia mentalne/prozdrowotne oraz fitnessowe*, pobierz bezpłatną wejściówkę i wybierz zajęcia z naszego harmonogramu! Wejściówkę możesz wykorzystać w dniach 19.09.-30.09.

Jak to zrobić?

1. Pobierz wejściówkę z naszej strony
2. Umów się na wybrane zajęcia: zadzwoń 570 577 677 lub wyślij maila recepcja@laloba.pl
3. Przyjdź do naszego Centrum przy ul. Beskidzkiej 30C i weź udział w zajęciach!
Nie wiesz co wybrać? Zastanawiasz się, które zajęcia będą dla Ciebie odpowiednie? A może trenujesz od dłuższego czasu i pragniesz spróbować czegoś nowego? Umów się na konsultację z naszymi trenerkami lub fizjoterapeutkami. Zadzwoń i wybierz dogodny termin!

*  Z bezpłatnej wejściówki mogą skorzystać osoby, które nie posiadają karty członkowskiej i nie mają profilu utworzonego w systemie LaLoba Care &Activity.

Masz pytania?

  Data
  19-30.09.2022

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  Bezpłatne 2 wejścia

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl