Fizjoterapia pediatryczna

Rehabilitacja niemowląt i dzieci

Fizjoterapia pediatryczna

Rehabilitacja niemowląt i dzieci

Fizjoterapia dzieci i niemowląt – pierwsze objawy, które powinno się skonsultować w gabinecie.

Jesteś rodzicem i martwisz się czy Twoje dziecko dobrze się rozwija? A może widzisz jakieś objawy, które Cię niepokoją? Już nawet ciąża i poród, które przebiegały z komplikacjami są wskazaniem do przeprowadzenia badania dziecka przez fizjoterapeutę. Już w pierwszym okresie życia dziecka (3-4 miesiąc) warto udać się do fizjoterapeuty, aby w porę „wychwycić” zaburzenia w rozwoju. Po konsultacji specjalista pokaże Ci, jak pielęgnować maluszka na co dzień, żeby uniknąć dodatkowych błędów i zadbać o jak najlepszy rozwój Twojej pociechy.

Konsultacja fizjoterapeutyczna to ocena rozwoju psychoruchowego dziecka. W razie konieczności następuje ustalenie celów krótko oraz długoterminowych terapii. Rodzice otrzymują także instruktaż zaleceń do wykonywania w domu. W przypadku dzieci starszych to ocena postawy ciała oraz ocena rozwoju zdolności motorycznych.

Prowadząca

Ewelina Makara

Fizjoterapeutka dziecięca / masażystka / terapeutka SI

Fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w gabinetach terapeutycznych jak i w szpitalu dziecięcym. Na co dzień pracujeę głównie z niemowlętami oraz dziećmi w wieku przedszkolnym. W pracy z najmłodszymi pomaga rodzicom, aby ich pociechy rozwijały się jak najlepiej. Jako mama doskonale rozumie jakie to ważne.
Specjalizuje się w terapii neurorozwojowej niemowląt, jest instruktorem masażu Shantala oraz terapeutą SI, hipoterapeutą ma ukończone liczne kursy m.innymi szkolenie Zoga Movement terapia niemowląt , masaż tkanek głebokich, rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt od 0 -12, wady postawy i wiele innych.
W wolnych chwilach dodatkowo lubi rozwijać swoje umiejętności z zakresu masażu.
Jest osobą , która uwielbia wchodzić w interakcję z innymi ludźmi uprawiając przy tym aktywny tryb życia.

Masz pytania?

  Data
  Poniedziałki i piątki od godz. 15:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  Wizyty u mgr. Eweliny Makary
  do końca czerwca -20%

  Pytania, terminy i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?