Loading...

Misy tybetańskie, których dźwięki wykorzystywane są na całym świecie jako forma relaksacji sprawiają, że podczas koncertu każdy ma możliwość doznać uczucia wyciszenia i spokoju.
Gong jako jeden z najstarszych instrumentów, emituje wibracje o różnych częstotliwościach wprowadzając uczestników relaksacji w stan harmonii i równowagi.
Podczas koncertu widzowie są zawieszeni w specjalnych chustach / hamakach, które potęgują niezwykłe wrażenia i doświadczenia.
Dostępne są także miejsca leżące na matach.

Dorota Kowalska – NuTao

Na co dzień zajmuje się Medycyną Naturalną opartą między innymi na terapii dźwiękiem, masażu TuiNa oraz Tradycyjną Medycyną Chińską. Ma ukończone kursy Masażu dźwiękiem w Akademii Petera Hess’a oraz kursy Terapii dźwiękiem zgodnie z tradycyjnym przekazem himalajskim. Jako dyplomowana terapeutka terapii dźwiękiem mis i gongów tybetańskich wykorzystuje terapeutyczne właściwości mis robiąc masaże dźwiękiem, prowadząc zajęcia z dziećmi a także organizując eventy i koncerty relaksacyjne w całej Polsce.

Dwa seanse! godz. 18:30 i 20:00
Dwa seanse!
Niedziela 17.09.2023
godz. 18:30 i 20:00

Kup online w naszym sklepie:

Data
21.04.2024 niedziela
godz. 18:30 i 20:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
50 zł

Informacje i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Przeciwwskazania do uczestnictwa w koncercie: osoby z rozrusznikiem serca, kobiety w ciąży (do uzgodnienia), osoby chore na epilepsję.

Przy odwołaniu po 14.04 zadatek nie będzie zwracany.