„Skazany na ból zawodowy – czyli jak sobie radzić z bólem pleców wywołanym pozycją w trakcie pracy.”

Czy zdarza Ci się odczuwać ból pleców podczas pracy lub przy wykonywaniu codziennych czynności? Jeżeli towarzyszą Ci takie dolegliwości, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Problemy bólowe w obrębie kręgosłupa, są najczęstszymi dolegliwościami z jakimi pacjenci zgłaszają się do fizjoterapeuty. Wymuszone pozycje w czasie pracy np. długotrwałe siedzenie, stanie lub ciągła powtarzalność różnych czynności, prowadzą do przeciążenia i wielu schorzeń kręgosłupa.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym tematem na „zapracowane” warsztaty, na których poznacie przyczyny powstawania bólu, techniki pozwalające zniwelować dyskomfort oraz jak zapobiegać nawracającym bólom pleców.
Warsztaty poprowadzą dla Was nasze fizjoterapeutki: Anna Ludwikowska i Katarzyna Kowalczyk, w sobotę (10.02.2018r.) o godzinie 10:00.

Czas trwania 1,5 h
Bezpłatne
Wymagana rezerwacja
Maksymalnie 10 osób

Serdecznie zapraszamy!

Prowadzące

Ania Ludwikowska

Mgr Fizjoterapii, instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności: aerobik. Jej pasją jest taniec, który towarzyszy jej od najmłodszych lat. W trakcie studiów trenowała aerobik sportowy. W czasie wolnym występuje wraz z grupą Next Cheer Generation na rozmaitych imprezach sportowych jako oprawa taneczna. W związku z dużą ilością przebytych treningów wie co to znaczy ból i kontuzje, dlatego specjalizuje się w rehabilitacji sportowej oraz terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Kasia Kowalczyk

Mgr fizjoterapii, absolwentka Policealnej Szkoły Masażu Leczniczego w Krakowie, instruktorka Pilates. Aktualnie jest studentką osteopatii na Akademii Osteopatii w Krakowie. Pasjonuje ją aktywny tryb życia, za pośrednictwem którego można łączyć pracę nad ciałem i umysłem. Jej celem jest nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych oraz praca nad coraz lepszą skutecznością w terapii z pacjentem.

Data

10.02, godz. 10:00

Miejsce

LaLoba Care&Activity
Dauna 113, Krakow

Organizator

LaLoba Care&Activity

Kontakt i rezerwacje

tel. 666 290 333
recepcja@lalobacentrum.pl

Zarezerwuj miejsce