Loading...

Energetyczny letni warsztat jogi ze śniadaniem!
Już 22 czerwca zapraszamy – to bardzo dobra data, bo to początek lata!
Jeśli tylko pozwoli nam na to pogoda, przeniesiemy się z matami na trawę i tam ponownie połączymy trzy energie – Vinyasa, Yin i Nidra.

Zaczniemy bardzo energetyczną i dynamiczną Vinyasą. Będą dominować pozycje stojące, skręty i wygięcia. Poeksperymentujemy też z pozycjami balansowymi. Zamiast tradycyjnej Savasany – Pranayama, czyli ćwiczenia oddechowe, aby uspokoić oddech i zrównoważyć system nerwowy.
Druga część naszego spotkania to wyciszająca i wychładzająca Yin Joga. Fantastycznie uzupełni naszą praktykę o spokojne, statyczne pozycje, w których zatrzymamy się na dłużej, aby dotrzeć głębiej do ciała i umysłu.
Warsztat zakończymy pogłębionym relaksem – jogą Nidra. To prawdziwy relaks fizyczny, psychiczny i emocjonalny.

Warsztat dla wszystkich – niezależnie od stopnia zaawansowania a po warsztacie, pyszna kawa i śniadanie w LaLobie przy Beskidzkiej 30C.
Opcje wegetariańskie i na życzenie również Vege.
Przykładowe menu: shakshuka, vege pasztety i kiszonki, pasta (bez)rybna, sery, warzywa i owoce, pieczywa gryczane i keto.

Prowadząca

Magdalena Jargut

Instruktorka Jogi

Z wykształcenia filolog. Z wyboru joginka i nauczycielka Vinyasa Yogi, Hatha Jogi, w trakcie kursu nauczycielskiego Yin Yogi. Swoją przygodę z Jogą rozpoczynała wiele lat temu w LaLoba Care&Activity jako uczestniczka zajęć. Dziś, dzieli się z innymi kobietami swoją wiedzą i pomaga im odnaleźć drogę do jogowej pasji. Miłośniczka kotów i kuchni wege. Na matę przywiodły Ją poważne dolegliwości bólowe. Od pierwszego spotkania z jogą stała się jej wierną uczennicą, która cały czas się uczy, jak osiągnąć swój dobrostan, odnaleźć komfort fizyczny, mentalny i emocjonalny. Swoją praktyką chce dzielić się z innymi kobietami, z których każda ma swoją historię i bagaż różnych dolegliwości. Na macie, w trybie slow, pomaga usprawniać stawy, poszerzać zakres ich ruchu, wzmacniać mięśnie i zwiększać ich elastyczność.

Masz pytania?

  Data
  22.06.2024 Sobota
  godz. 9:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  Dla posiadaczek Karty LaLoba:
  Warsztat + śniadanie 110,-
  Warsztat bez śniadania 65,-
  Bez Karty LaLoba:
  Warsztat + śniadanie 134,-
  Warsztat bez śniadania 89,-

  Pytania, terminy i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Przy rezerwacji wymagana wpłata zadatku 30 zł + 20 zł  (opcja ze śniadaniem)
  Przy odwołaniu uczestnictwa później niż 7 dni przed wydarzeniem nie będzie zwracany.

  Masz pytania?