Zapraszamy Cię na jogowy, przedłużony warsztat w czerwcu w górach.

Jeśli marzy Ci się powolne i uważne kilka dni w otuleniu natury, pięknymi widokami górskimi, świeżą zielenią, wyjątkowymi doznaniami kulinarnymi – no i dobrą dawką jogi dla Twojego ciała i umysłu – jedź z nami! W wyjeździe mogą wziąć udział osoby dla których byłby to pierwszy kontakt z jogą jak i regularnie praktykujące. Zapraszamy także osoby towarzyszące.

Poranne praktyki będą wzmacniać mięśnie kręgosłupa, brzucha i miednicy a popołudniowe zadbają o rozluźnienie, relaksację i regenerację, dobry sen oraz trawienie. Marzy nam się joga na trawie – wierzymy, że pogada jak zawsze nam będzie sprzyjała. W Poziomkowej Górce to nasz chyba 10 wyjazd i zawsze jest idealna dla nas pogoda.

Prowadząca

Alicja Wawrzynek

Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Od dziecka ruch był nieodłączną częścią mojego życia, formą spędzania wolnego czasu. Wakacyjne wyzwania typu: do końca wakacji zrobię szpagat, mostek ,,ze stania’’ czy podciągnę się pięć razy na drążku.
Wspinanie po drzewach, bieganie. Kiedy dorosłam również starałam się być w formie, najpierw samodzielnie ćwicząc i pływając, później robiąc super intensywne treningi z youtubową królową Zuzką :) Samodzielne treningi poza masą frajdy przyniosły również usztywnienie stawów, przeciążenie barków i kilka pomniejszych kontuzji. To właśnie sztywność stawów i dobry przykład niezwykle gibkiej, praktykującej Jogę 70-letniej koleżanki z pracy zaprowadziły mnie na Jogę (tak, tak:) do LaLoby :) ). Nigdy nie zapomnę uczucia lekkości po wyjściu z pierwszych zajęć, miałam wrażenie, że frunę kilka centymetrów nad ziemią a ciało stało się centymetr czy dwa dłuższe :P. Tak poznałam Jogę Iyengara i się zakochałam :) Przez lata pozostawałam wierna tej metodzie, z czasem odkrywając kolejne wspaniałe efekty jakie przynosiła regularna raktyka. Poza zupełnym przywróceniem ruchomości stawów i zwiększeniem elastyczności ciała pojawiły się również: niewyobrażalny wcześniej spokój w głowie i powoli budząca się świadomość ciała. Po drodze próbowałam jeszcze boksu, Aerial Jogi (nawet zrobiłam kurs nauczycielski) i innych zajęć grupowych ale zawsze wracałam do Jogi Iyengara. Gdy pojawił się Covid i nie mogłam regularnie ćwiczyć z ukochaną nauczycielką Emilią Figurniak, postanowiłam zrobić kurs nauczycielski aby nauczyć się samodzielnie praktykować. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że trzyletni kurs nauczycielski w Sadhanie, pod okiem wspaniałego nauczyciela Romka Grzeszykowskiego, zmienił moje życie. Na swej jogowej ścieżce miałam ogromne szczęście spotkać uważnych, wrażliwych i mądrych nauczycieli – do tego też dążę, takim nauczycielem chciałabym być. Dla Ciebie i dla siebie :) Do zobaczenia na macie!

Jedzie z nami też fizjoterapeutka Magdalena Sornowska – więc będą masaże: relaksacyjne, lecznicze, masaż twarzy i głowy, masaż gorącą święcą lub fizjoterapia dla potrzebujących – także fizjoterapia uroginekologiczna – pełen komfort i relaks!

Cena za wyjazd to 970 zł – wpłata w 2 ratach ( 400 zaliczka /570 zł)
rezerwacje max do 31.05 – cena promocyjna 850 zł
Zakwaterowanie w pokojach 2/3 osobowych
Masz pytania zadzwoń: Beata tel: 602603789
jadą z nami 2 psy – jeden spokojny, terapeutyczny drugi wprowadza energię i zabawę.
Dojazd we własnym zakresie, ale zawsze próbujemy zgrać kilka samochodów.

tutaj link do strony ośrodka: https://www.poziomkowa.com.pl/kontakt.html

Galeria

Masz pytania?

  Data
  16-19.06.2022

  Miejsce
  Poziomkowa Górka
  Mięcina 933
  Google Maps:
  49.715215, 20.530911
  Zalecamy trasę przez Limanową

  Cena
  970 zł
  do 31.05 850 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. 570 577 677
  recepcja@laloba.pl