Zapraszamy Cię na jogowy, przedłużony warsztat w czerwcu w górach.

Jeśli marzy Ci się powolne i uważne kilka dni w otuleniu natury, pięknymi widokami górskimi, świeżą zielenią, wyjątkowymi doznaniami kulinarnymi – no i dobrą dawką jogi dla Twojego ciała i umysłu – jedź z nami! W wyjeździe mogą wziąć udział osoby dla których byłby to pierwszy kontakt z jogą jak i regularnie praktykujące. Zapraszamy także osoby towarzyszące.

Poranne praktyki będą wzmacniać mięśnie kręgosłupa, brzucha i miednicy a popołudniowe zadbają o rozluźnienie, relaksację i regenerację, dobry sen oraz trawienie. Marzy nam się joga na trawie – wierzymy, że pogada jak zawsze nam będzie sprzyjała. W Poziomkowej Górce to nasz chyba 10 wyjazd i zawsze jest idealna dla nas pogoda.

Prowadząca

Alicja Wawrzynek
Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Z wykształcenia religioznawca, ze zdrowego trybu życia uczyniła religię. Sport uwielbia od dziecka. Szczególnie jogę, aerial jogę i trening funkcjonalny. Po latach poszukiwań idealnej formy aktywności fizycznej trafiła na Jogę Iyengara i wpadła po uszy. Od ponad 10 lat pozostaje wierna tej metodzie, ukończyła trzyletni kurs nauczycielski u Romka Grzeszykowskiego.

Jedzie z nami też fizjoterapeutka Magdalena Sornowska – więc będą masaże: relaksacyjne, lecznicze, masaż twarzy i głowy, masaż gorącą święcą lub fizjoterapia dla potrzebujących – także fizjoterapia uroginekologiczna – pełen komfort i relaks!

Cena za wyjazd to 970 zł – wpłata w 2 ratach ( 400 zaliczka /570 zł)
rezerwacje max do 31.05 – cena promocyjna 850 zł
Zakwaterowanie w pokojach 2/3 osobowych
Masz pytania zadzwoń: Beata tel: 602603789
jadą z nami 2 psy – jeden spokojny, terapeutyczny drugi wprowadza energię i zabawę.
Dojazd we własnym zakresie, ale zawsze próbujemy zgrać kilka samochodów.

tutaj link do strony ośrodka: https://www.poziomkowa.com.pl/kontakt.html

Galeria

Masz pytania?

  Data
  16-19.06.2022

  Miejsce
  Poziomkowa Górka
  Mięcina 933
  Google Maps:
  49.715215, 20.530911
  Zalecamy trasę przez Limanową

  Cena
  970 zł
  do 31.05 850 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. 570 577 677
  recepcja@laloba.pl