Chciałabyś rozpocząć praktykę Jogi? Na pewno wiesz, że zbliża się nasz wakacyjny kurs Jogi dla początkujących! Już prawie się zapisałaś, ale masz obawy czy jest on dla Ciebie odpowiedni i czy sobie poradzisz?

Zrobimy wszystko, by rozwiać Twoje wątpliwości! Zapraszamy Cię na bezpłatne zajęcia wprowadzające, podczas których nauczycielka Ela Gałka, opowie o programie kursu i pokaże, jak wygląda nauka praktyki Jogi. Pierwsze spotkanie z Jogą to czas na wykonanie pierwszych asan, poznanie jogowego sprzętu i zadanie wszystkich nurtujących pytań.
Na matę zapraszamy Cię 29 czerwca (wtorek) o godz. 20:00. Na zajęcia wymagana jest rezerwacja miejsca.

Prowadząca

Elżbieta Gałka

Instruktor Rekreacji Ruchowej Hatha Joga

Jestem absolwentką Politechniki Krakowskiej. W 2017 roku uzyskałam tytuł zawodowy Instruktora Rekreacji Ruchowej Hatha Joga organizowany przez Krajowy Ośrodek Metodyczno-Szkoleniowy Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu. Kurs tak mnie zainspirował, iż ukończyłam trzy-semestralne studia podyplomowe Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Chcę dzielić się swoimi doświadczeniami, dlatego serdecznie zapraszam na zajęcia hatha jogi wszystkich, którzy chcą popracować ze swoim ciałem i umysłem oraz doświadczyć zmian, które powinny się z czasem pojawić w ich życiu.

Data
29.06
godz. 20:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
Wstęp wolny!

Pytania i rezerwacje
tel. 570 577 677
recepcja@laloba.pl