Zapraszamy Was na wspólną podróż ścieżką Jogi. Tak jak przed każdą podróżą dobrze jest się przygotować tak i Kurs Wstępny Jogi od Podstaw umożliwi Wam zapoznanie się z podstawowymi regułami w pozycjach Jogi: Asanami, tak aby Wasza podróż przebiegała płynnie i bezpiecznie.

W trakcie kursu zapoznasz się z podstawami w jodze Iyengara.  Poznasz 22 podstawowe asany stojące, siady, skręty i relaksy. Dowiesz się do czego służą pomoce, jak koce, paski, kostki.

Skupimy się na pozycjach stojących, które rozwijają całe ciało. Rozciągają, rozszerzają, wzmacniają i dają poczucie siły i pewności siebie.
Pozycje siedzące, rozluźniają stopy, stawy skokowe i biodrowe. Wzmacniają nogi i mięśnie kręgosłupa. Dają efekt zakorzenienia.
Skręty, odprężają kręgosłup, masują organy wewnętrzne i rozciągają klatkę pirsiową.

Rekomendujemy powtórzenie kursu przynajmniej 2 razy, tak aby ugruntować poznane podstawy.

Kurs do jogi dla początkujących przeznaczony jest dla osób, które do tej pory nie praktykowały jogi lub miały z joga bardzo ograniczony kontakt. Kurs pozwoli w uporządkowany sposób rozpocząć praktykę i cieszyć się nią na regularnych zajęciach.

Dla kogo: Dla wszystkich, którzy chcą dobrze praktykować jogę

Czas trwania: 2 miesiące = 15 zajęć

Jakie dni: poniedziałki, godz 8:30, czwartki 8:30

Prowadzenie: Iwona Gajko -nauczycielka certyfikowana metody IYENGARA

Inwestycja: 360 zł (180 zł / miesiąc)

Ważne informacje dotyczące kursu:

  1. Na kurs jogi dla początkujących obowiązują zapisy mailowe: recepcja@laloba.pl bądź osobiste w każdej lokalizacji LaLoba tel: 570 577 677
  2. Przy zapisie wymagana jest wpłata zaliczki w wysokości 80 zł oraz kwoty pierwszej raty tj. 180 zł do pierwszego dnia kursu. Możliwy jest także przelew na konto: 44 1950 0001 2006 0007 8337 0001
  3. Odwołanie rezerwacji na mniej niż 1 tydzień skutkuje brakiem zwrotu zaliczki
  4. Możliwe jest odrobienie 2 zajęć z kursu na regularnych zajęciach z grafiku
  5. Kurs rozpocznie się jeśli uzbiera się grupa min 8 osób

Prowadzące

Iwona Gajko

Jest dyplomowaną i certyfikowaną (CM 2018/2019) nauczycielką jogi metody B.K.S Iyengara o stopniu nauczycielskim Junior Intermediate III (z 15 letnim stażem nauczania).
Pierwsze kroki na macie stawiała w szkole Open Mind, później ukończyłam kursy nauczycielskie w metodzie Iyengara w Krakowie. Każdego roku odbywa miesięczny staż w RIMYI (Pune, Indie).  Praktykuje jogę od 2002r, a nauczam od 2004r.  Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, ciążowe i seniorskie na Uniwersytecie Trzeciego Wieku.  Prowadzi liczne warsztaty tematyczne, zajęcia weekendowe i wyjazdy z jogą. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje w praktyce własnej i u nauczycieli w Polsce i za granicą. Jest międzynarodowym egzaminatorem na stopnie Introductory i Intermediate Jonior.
Z wykształcenia: Magister Wychowania fizycznego.

„Joga jest moim lekarstwem na zdrowie fizyczne i psychiczne.  Jest filozofią życiową, która w niesamowity sposób zmienia mnie na nowego, lepszego człowieka.”

Data

poniedziałki, godz: 8:30
czwartki, godz: 8:30

Miejsce

LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Krakow

Cena

360,- zł

Kontakt i rezerwacje

tel. 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Zarezerwuj miejsce