Loading...

Masaż Transbukkalny czyli masaż wewnętrzny twarzy.
Polega na oddziaływaniu na mięśnie i struktury zarówno zewnętrznie jak i poprzez jamę ustną (oczywiście w rękawiczkach)
Może być stosowany zarówno jako masaż terapeutyczny jak i estetyczny w zależności od potrzeb pacjentki.

Swoje terapeutyczne działanie znajduje w problemach stomatologicznych, m.in przy noszeniu aparatów ortodontycznyc , bruksizmie (zgrzytanie i zaciskanie zębów) skutecznie niweluje te dolegliwości i pomaga wrócić do prawidłowego funkcjonowania bez bólu.
Przynosi bardzo dobre efekty lecznicze u osób z porażeniami i paraliżem mięśni twarzy, oraz podczas rehabilitacji po wylewach i przy wysokim napięciu mięśni mimicznych twarzy.

W celach kosmetyczno-estetycznych osiąga się bardzo szybko spektakularne efekty, gdyż zastosowana technika pracy przynosi zdecydowanie lepsze rezultaty niż praca powierzchowna z tkankami.
Już po jednej sesji masażu transbukkalnego widoczna jest poprawa owalu twarzy, lifting środkowej i dolnej części twarzy oraz zmniejszenie zmarszczek.
Warto go łączyć z masażem Kobido dla spotęgowania pożądanych rezultatów.

Prowadząca

Dominika Wróbel

Fizjoterapeutka i Trenerka

magister fizjoterapii od 2021. Studia ukończyła na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od najmłodszych lat towarzyszył jej ruch (taniec towarzyski) oraz zdrowy tryb życia. Swoją pasję związaną z ciałem człowieka postanowiła przerodzić również w pracę i pomóc pacjentom. Liczne kursy oraz nieustanne dokształcanie pozwalają na spojrzenie na pacjentów w różnych schorzeniach oraz diagnostykę i terapię nawet najtrudniejszych przypadków. Jej pasją jest nauka tańca towarzyskiego, zumby , jak również grupowe zajęcia usprawniające w ujęciu fizjoterapeutycznym. Prywatnie szczęśliwa mama Maksia

Masz pytania?