Misy tybetańskie, których dźwięki wykorzystywane są na całym świecie jako forma relaksacji sprawiają, że podczas koncertu każdy ma możliwość doznać uczucia wyciszenia i spokoju. Gong jako jeden z najstarszych instrumentów, emituje wibracje o różnych częstotliwościach wprowadzając uczestników relaksacji w stan harmonii i równowagi.
Koncert odbywa się w pozycji siedzącej lub leżącej na matach. Prosimy o zabranie ze sobą wygodnego, ciepłego ubrania.

Koncert rozpocznie się zestawem ćwiczeń oddechowych, których celem jest uwolnienie się od stresów i napięcia oraz wzmocnienie układu oddechowego.
Przeciwwskazania do uczestnictwa w koncercie: osoby z rozrusznikiem serca, kobiety w ciąży (do uzgodnienia), osoby chore na epilepsję.

Dorota Kowalska – NuTao

Na co dzień zajmuje się Medycyną Naturalną opartą między innymi na terapii dźwiękiem, masażu TuiNa oraz Tradycyjną Medycyną Chińską. Ma ukończone kursy Masażu dźwiękiem w Akademii Petera Hess’a oraz kursy Terapii dźwiękiem zgodnie z tradycyjnym przekazem himalajskim. Jako dyplomowana terapeutka terapii dźwiękiem mis i gongów tybetańskich wykorzystuje terapeutyczne właściwości mis robiąc masaże dźwiękiem, prowadząc zajęcia z dziećmi a także organizując eventy i koncerty relaksacyjne w całej Polsce.

Data
13.12
godz. 19:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
40 zł

Informacje i rezerwacje
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl