Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji i spędź z nami sobotę na sportowo.
Zapraszamy na rodzinny piknik, podczas którego każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Na sali:

8:00 Joga dla początkujących
Prowadzenie Emilia Figurniak
8:30 Pilates
prowadzenie: Paulina Wojtalow
9:30 Zdrowy Kręgosłup+masaż powięzi
prowadzenie: Krysia Karolczykova

Kręgosłup to fundament naszego ciała. Aby całe ciało było sprawne i zdrowe musimy więc o niego odpowiednio zadbać. Zajęcia skupiają się przede wszystkim na wzmacnianiu mięśni posturalnych, które odpowiadają za utrzymanie ciała w pozycji pionowej, a tym samym za prawidłową postawę. Naszym celem jest równomierne wzmocnienie tych mięśni, aby długo cieszyć się zgrabną sylwetką i brakiem dolegliwości wynikających z niskiej wytrzymałości poszczególnych partii. Ogromnym atutem zajęć jest automasaż powięzi. Powięź jest błoną zbudowaną z tkanki łącznej, która otacza wszystkie nasze mięśnie, stawy, ścięgna, kości, narządy i tworzy siatkę podskórną. Masaż powięzi wpływa na polepszenie zakresu ruchu, zmniejsza ból mięśniowy, zwiększa mobilność i gibkość mięśnia, usprawnienia rekonwalescencję, redukuje zgromadzone napięcia i bolesność mięśni, a do tego rozluźnia i relaksuje.

10:30 Całe Ciało
prowadzenie: Marcela Kiełt

Jeśli chcesz wysmuklić, ujędrnić sylwetkę oraz wzmocnić wszystkie partie mięśniowe, te zajęcia będą dla Ciebie idealną propozycją! Ćwiczenia z użyciem różnorodnego sprzętu, mają na celu wypracowanie prawidłowych wzorców ruchowych, zwiększenie wytrzymałości oraz siły mięśniowej. Trening zbudowany głównie z ćwiczeń wielostawowych, angażujących do pracy całe ciało, pozwala spalać tkankę tłuszczową i zapewnia równomierne wzmocnienie górnych i dolnych partii ciała. Zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki o umiarkowanej intensywności, podczas której mogą pojawić się elementy wzmacniające lub ćwiczenia cardio. Trening ten jest doskonały dla osób zarówno początkujących, jak i zaawansowanych.

Liczba osób jest ograniczona, wymagane wcześniejsze zapisy
Telefonicznie 570577677 lub mail: recepcja@laloba.pl
Zajęcia są bezpłatne

Plener:

9:30 Joga na trawie dla początkujących
prowadzenie: Emilia Figurniak

Rozpocznij z nami dzień jogowym powitaniem Słońca na świeżym powietrzu. Spotkanie z Jogą pozwoli Ci zrelaksować się, wyciszyć i poznać tajniki tej niezwykłej aktywności. Do wspólnej praktyki zapraszamy wszystkich, nawet tych najbardziej początkujących. Zabierz ze sobą matę i skorzystaj z chwili relaksu.

10:00 Tańce hulańce- zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych
Prowadzenie: Paulina Damek

Nic tak nie poprawia humoru i nie wyzwala mnóstwa energii jak taniec! To również świetny pomysł na kreatywną zabawę. Tupanie, klaskanie, podskakiwanie i wirowanie w rytm muzyki idealnie wpływają na rozwój ruchowy dziecka. Do wspólnych pląsów zapraszamy dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami.

11:00 Gry i zabawy sportowe dla dzieci i dorosłych
Prowadzenie: Paulina Damek

Sport może być przyjemny i zabawny! Wystarczy piłka, hula-hop lub skakanka, aby ruch stał się niezłą frajdą. Przekonajcie się, że aktywność fizyczna to świetny pomysł na wspólne spędzanie czasu. Do sportowych zabaw zapraszamy dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami.
Wszystkie zajęcia dla dzieci zostaną przeprowadzone w sposób bezpieczny, w parach rodzic-dziecko.

11:30 Ruszaj po zdrowie! Rodzinne rywalizacje sportowe
Prowadzenie: Krysia Karolczykova i Marcela Kiełt

Kto wykona najwięcej pompek? Kto zrobi najwięcej przysiadów? Kto umie skoczyć najdalej i najwyżej? Sprawdźmy, kto w Waszej rodzinie jest najszybszy, najsilniejszy i najzwinniejszy! Podejmijcie wyzwanie i poczujcie ducha sportowej rywalizacji!

Data
19.09

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
wstęp wolny

Kontakt
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl