Loading...

Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję, mięśnie i kręgosłup. Holistycznie podejdź do sprawności swojego ciała.
Aktywność fizyczna o średnim stopniu intensywności, prowadzona pod okiem fizjoterapeutki i trenerki medycznej.
Zajęcia przeznaczone dla Każdej z Was niezależnie od kondycji i wieku. Celem zajęć jest wzmocnienie okolic brzucha i kręgosłupa tak, aby zapobiegać kontuzjom, wzmocnić, zniwelować ból spowodowany praca fizyczną lub siedzącą. Zajęcia składają się z elementów wzmacniania mięśni posturalnych, zabezpieczających kręgosłup piersiowy i lędźwiowy oraz rozciągania.

Musisz też wiedzieć, że regularna aktywność fizyczna przyczynia się do ogólnego poprawienia zdrowia. Wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, wspomaga pracę układu oddechowego oraz przemiany metaboliczne. Aktywność fizyczna korzystnie wpływa również na kontrolę wagi ciała, co może przyniesie korzyści dla osób z nadwagą lub otyłością. Regularne wykonywanie odpowiednich ćwiczeń może przeciwdziałać utracie masy mięśniowej, poprawić wydolność mięśni oraz zwiększyć gęstość kości. Jest to szczególnie istotne dla osób z chorobami, które mogą prowadzić do osłabienia mięśni i kości lub w okresie menopauzy.
Podczas treningów będziemy pamiętać o ćwiczeniach rozciągających i wzmacniających, które pomagają poprawić elastyczność i zakres ruchu w stawach. Jest to istotne zarówno dla osób, które mają problemy ze sztywnością i ograniczonym zakresem ruchu, jak i dla tych, którzy chcą utrzymać swoją elastyczność na odpowiednim poziomie.
FizjoCore to zajęcia na których fizjoterapeutka wykorzystują aktywność fizyczną o średnim stopniu intensywności aby wzmocnić osłabione mięśnie, poprawić koordynację i równowagę oraz przywrócić normalne funkcjonowanie zmęczonym częściom ciała.

Dołącz do nas, czeka na Ciebie mgr. Dominika Lalik, fizjoterapeutka, Fizjoreapeutka uroginekologiczna, trenerka i tancerka.

Ważne abyś wiedziała, że w naszej placówce masz możliwość także indywidualnego prowadzenia Twojego zdrowia pod okiem fizjoterapeutek, tak aby był dopasowany dokładnie do Twoich potrzeb.
Prowadzenie aktywności fizycznej pod nadzorem fizjoterapeuty może pomóc w opracowaniu programu treningowego, który będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Prowadząca

Dominika Lalik
Fizjoterapeutka / Instruktorka / Trenerka personalna

Mgr fizjoterapii, instruktorka fitness i Pilates oraz trenerka personalna. Specjalizuje się w rehabilitacji uroginekologicznej oraz treningach medycznych.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  Od 30.5.2023
  Wtorki 17:30

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  Standardowy Karnet LaLoba

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?