Loading...

Masaż PhysioKOBIDO – polega na oddziaływaniu na mięśnie oraz struktury powięziowe całego ciała oraz okolicy szyi i twarz. Może być stosowany zarówno jako masaż terapeutyczny jak i estetyczny w zależności od potrzeb pacjenta/klienta.

PhysioKOBIDO

Masaż PhysioKOBIDO skupia w sobie szeroki zakres technik i oddziaływań na całe ciało pacjenta skupiając się na obszarach, które wymagają wzmożonego działania terapeutycznego, dzięki czemu efekty są długotrwałe. Terapia ta pozwala nie tylko wspomóc efekty estetyczne, ale także ma charakter terapeutyczny, który może dotykać różnych sfer i być spowodowany odrębnymi przyczynami, dzięki czemu oddziaływanie na pacjenta jest holistyczne..

Kup online w naszym sklepie:

Cena
90 minut 290,-

Pytania, terminy i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

PhysioKOBIDO + masaż transbukkalny

Masaż transbukalny- może stanowić element terapii, który będzie prowadzony wraz z masażem PhysioKOBIDO jak i stanowić oddzielny zabieg terapeutyczny i/ lub estetyczny w zależności od tego z jakim problemem mamy do czynienia. Swoje terapeutyczne działanie znajduje w problemach stomatologicznych, m.in przy noszeniu aparatów ortodontycznych, bruksizmie (zgrzytanie i zaciskanie zębów), spaniu z otwartą jamą ustną, przy wdowim garbie czy zmarszczkach w okolicy dekoltu. Skutecznie niweluje te dolegliwości i pomaga wrócić do prawidłowego funkcjonowania bez bólu, a dodatkowym elementem terapeutycznym, który podtrzymuje zarówno efekt terapeutyczny, jak i estetyczny jest kinesiotaping estetyczny w obrębie twarzy.
Przynosi bardzo dobre efekty lecznicze u osób z porażeniami i paraliżem mięśni twarzy, oraz podczas rehabilitacji po wylewach i przy wysokim napięciu mięśni mimicznych twarzy.

W celach kosmetyczno-estetycznych osiąga się bardzo szybko spektakularne efekty, gdyż zastosowana technika pracy przynosi zdecydowanie lepsze rezultaty niż praca powierzchowna z tkankami.
Już po jednej sesji masażu transbukalnego widoczna jest poprawa owalu twarzy, lifting środkowej i dolnej części twarzy oraz zmniejszenie zmarszczek.
Warto go łączyć z masażem PhysioKOBIDO dla spotęgowania pożądanych rezultatów na całym ciele.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Cena
  PhysioKOBIDO+transbukkalny
  90 minut 320,-
  Masaż transbukkalny
  30 minut 150,-

  Pytania, terminy i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?