Drodzy rodzice!
Zapraszamy na zajęcia w nowym roku szkolnym.

Przygotowaliśmy dla Was kilka nowości! Od nowego semestru zajęcia będą odbywały się w dwóch lokalizacjach – przy ul. Dauna 113 oraz ul. Beskidzkiej 30C. W grafiku pojawią się zajęcia dla starszych dzieci – do 6 roku życia. Do oferty wprowadziliśmy zajęcia rozwojowe Motorki oraz Taniec Nowoczesny.

Motorki – zajęcia mające na celu wspieranie rozwoju motoryki małej i dużej poprzez zabawę, ruch i ćwiczenia. Koncentrują się one na wzmacnianiu mięśni, usprawnianiu koordynacji ruchowej, pracy nad zdolnością skupienia i utrzymania uwagi oraz precyzyjnością ruchów rąk. Zajęcia skierowane są również na wsparcie rozwoju czynności samoobsługowych, na wspomaganie zdolności pracy i zabawy w grupie.
Czwartki, godz. 16:30-17:15 (grupa 3-4 lat) oraz 17:30-18:15 (grupa 4-5 ), Laloba Care&Activity
Beskidzka 30C

Taniec Nowoczesny – to zajęcia, w czasie których dzieci poznają współczesne style i techniki taneczne tj: funky, hip- hop, modern, a także elementy techniki klasycznej i podstawy tańców latynoskich. Zapraszamy dzieci w wieku 4 do 6 lat, zajęcia bez udziału rodziców.
Wtorki, godz. 17:15- 18:00, Laloba Care&Activity Beskidzka 30C

Kreatywki – zajęcia dla dzieci 8-13 i 14-17. Celem zajęć jest wzbudzenie w dzieciach ciekawości świata i pokazania jak bawić się nauką. Przybliżą praktyczne metody i technik uczenia się, rozbudzą kreatywność i pomogą wydobyć ukryte talenty.Zajęcia te można powiedzieć, że są ewenementem, gdyż w żadnej szkole nie pokazują dzieciom w jaki sposób powinny się uczyć. Dzięki Kreatywkom dzieci w niedługim czasie powinny poprawić swoje oceny w szkole. Dodatkowo poznane techniki pozwolą im na osiąganie dobrych wyników w dalszym toku edukacji jak i późniejszego życia zawodowego. Celem tych zajęć jest również pokazanie, iż nauka jest przyjemna i są sposoby żeby ją przyspieszyć. Zajęcia są skierowane do wszystkich dzieci. Zarówno tych mających obecnie problemy z nauką jak i do tych które chcą się uczyć jeszcze lepiej niż obecnie.

Zapraszamy na dni otwarte dla dzieci w dniach 17-21 września! Przyjdź i skorzystaj bezpłatnie z zajęć!

Szczegółowy grafik znajdziecie poniżej:

Miejsce

ul. Beskidzka 30C

Organizator

LaLoba Care&Activity

Portal BabyGo

Kontakt

tel. 666 290 333, 570 577 677
recepcja@laloba.pl