Jesień można spędzić pod ciepłym kocem z kubkiem gorącej herbaty. Można też przyjść do LaLoby i skorzystać ze sprawdzonych metod rozgrzewająco-kojących. Spędź listopad razem z nami i nie daj się jesiennej chandrze! Specjalnie dla Ciebie przygotowałysmy 4 relaksacyjne soboty, którym towarzyszyć będą wyjątkowe wydarzenia i promocje. Przyjdź do nas i zobacz jak bardzo jesień może być dla Ciebie dobra i ciepła.

6 listopada

Ciepło, cieplej, gorąco! Rozgrzej się w naszej lalobowej saunie. Kup pakiet 6 wejść do wykorzystania przez 2 miesiące w cenie 80 zł! Promocja ważna jest przez cały miesiąc.

13 listopada

Leniwa sobota? Nie u nas! Przyjdź do LaLoby i skorzystaj z wejścia na 2 zajęcia lub z wybranych zajęć i 1 urządzenia do modelowania sylwetki za jedno z skreślenie z karnetu/odbicie z karty systemu partnerskiego.

20 listopada

Jesienna uczta dla skóry i zmysłów. Nasz gabinet kosmetyki i wellness będzie rozpieszczać tego dnia dyniowym masażem twarzy z maską algową za jedyne 99 zł!

27 listopada

Zamknij oczy i zrelaksuj się. Skorzystaj z fantastycznych masaży, które nie tylko Cię odprężą, ale wpłyną także korzystnie na Twoje zdrowie. Wybierz facelifting, masaż klasyczny lub relaksacyjny. Każdy wybór będzie dobry! Tylko tego dnia czekają na Was promocyjne ceny:

60-minutowy masaż klasyczny w cenie 60 zł zamiast 120 zł
60-minutowy masaż świecą, masłem shea, olejkiem w cenie 80 zł zamiast 135 zł
60-minutowy masaż gorącymi kamieniami w cenie 120 zł zamiast 170 zł
30-minutowy masaż twarzy w cenie 70 zł zamiast 100 zł
45-minutowy facelifting, czyli masaż połączony z tapingiem twarzy w cenie 85 zł