Nastolatka w domu na wakacjach? Zabierz ją ze sobą do LaLoby! Ćwiczcie razem na naszych zajęciach i cieszcie się wspólną aktywnością.

Już teraz otwieramy nasze lalobowe drzwi dla Waszych nastoletnich córek. Będzie nam bardzo miło gościć najbliższe Wam osoby, zadbać o ich zdrowie i aktywność fizyczną. Pokażmy Im WSPÓLNIE, jak ważny jest ruch i ile można czerpać radości z każdego treningu na sali. Zapraszamy wszystkie Wasze nastolatki w wieku od 11 do 18 lat. Korzystajcie we dwie z zajęć mentalnych, fitnessowych oraz body&mind* A jeśli Twojej córce spodoba się u nas tak bardzo, jak i Tobie, mamy dla Niej prezent w postaci wyjątkowego karnetu w promocyjnej cenie!

Wakacyjny karnet dla nastolatki na miesiąc za 50%
lub
Wakacyjny karnet na 3 miesiące również -50%

* Nastolatki 11-15 lat wymagana jest zgoda rodzica na uczestnictwo w zajęciach + obowiązkowa obecność rodzica na sali. Nastolatki 16-18 lat wymagana jest zgoda rodzica na uczestnictwo w zajęciach+obecnośc rodzica na sali nie jest wymagana
**Promocja dotyczy dziewczynek w wieku 11-18 lat. Mama może korzystać z kart partnerskich. Zniżka udzielana jest przy zakupie dowolnego karnetu (4, 8, 12 wejść)

Karnet na 3 miesiące płatny z góry