8:00 Siła i oddech
Hatha Joga Elżbieta Gałka

9:00 Harmonia ruchu
Joga Vinyasa Julia Weliczenko

10:00 Zapach, dźwięk i cisza
Joga Nidra Katarzyna Smołucha

Jesteś początkującą joginką? Zaawansowaną? Praktykujesz jedną metodę i chciałabyś poznać inne? A może jeszcze nigdy nie byłaś na zajęciach jogi? Maraton przeznaczony jest dla każdej z Was. Zapraszamy Cię na prawdziwą jogową ucztę! Poznaj razem z nami różne techniki jogowej pracy i rozkochaj się w tej aktywności.
Regularna praktyka jogi to praca nad umysłem, ciałem i emocjami. Pozwala zredukować stres, odnaleźć równowagę, wyciszyć się, skierować do swojego wnętrza, a przede wszystkim lepiej poznać i pokochać siebie. Jej wpływ na zdrowie i samopoczucie jest nieoceniony. Leczy nie tylko ciało, ale i duszę.
W LaLobie stworzyłyśmy możliwość praktykowania jogi trzema różnymi metodami: Hatha, Vinyasa i Nidra. Hatha Joga to połączenie asan (ćwiczeń) i pranajamy (oddechu). Pomaga oczyścić ciało z toksyn, pozbyć się dolegliwości bólowych, osiągnąć spokój i harmonię. Joga Vinyasa to również nieodłączna praca ruchu z oddechem, jednak ćwiczenia wykonywane są w sposób bardziej dynamiczny, a między asanami nie ma przerw, a momentami przypomina taniec. Nazywana jogą snu psychicznego Nidra, to medytacja, prowadzona relaksacja i uważność skierowana na swoje wnętrze. To obserwacja i doświadczanie tego, co w Tobie. Każda z tych metod przeznaczona jest absolutnie dla wszystkich, bez względu na wiek i stopień zaawansowania.

Data
13.02
godz. 8:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
30 zł

Kontakt
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl