Zapraszamy na spotkanie, na którym opowiemy jak bezpiecznie, zdrowo i wygodnie nosić dzieci. Dowiecie się:
Jakie korzyści noszenie daje mamie, tacie i dziecku. Od kiedy można zacząć nosić w chuście, a od kiedy w nosidle. Jak dobrać rozmiar i rodzaj chusty. Jakie zastosować wiązanie.

Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości. Spróbujemy zarazić Was entuzjazmem do bliskości, jaką daje noszenie dziecka przy sercu.
Pokażę różne chusty, podpowiem jaką wybrać na początek. Zaprezentuję też jak się robi wiązania przeznaczone dla najmłodszych dzieci.

Agnieszka Feliks – Długosz jest Certyfikowanym Doradcą Noszenia ClauWi, co oznacza, że ma najwyższy stopień wtajemniczenia. Ukończyła też kurs z pielęgnacji neurorozwojowej niemowląt w pierwszym roku życia u Agnieszki Słoniowskiej. Z wykształcenia jest socjologiem, pracuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po godzinach uwalnia rodzicom ręce. Prowadzi indywidualne konsultacje z chustonoszenia, warsztaty grupowe, pogadanki, dobiera nosidła, pisze artykuły, prowadzi fanpejdż i nagrywa filmy na youtuba. Założyła Krakowską Bibliotekę Chustową i jest przewodniczącą Krakowskiego Stowarzyszenia Noszenia Dzieci. Brała udział w organizacji dwóch edycji Krakowskiego Festiwalu Chustowego.

Data
23.09
godz. 12:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
Wstęp bezpłatny

Kontakt
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl