Aerial Joga to nasz absolutny bestseller wśród kursów! Doskonały sposób na relaks i wyciszenie, a także zupełnie nowe wyzwanie dla osób lubiących aktywność fizyczną! 8 czerwca rusza kolejna edycja Kursu Jogi w chustach od podstaw!

Czy kiedykolwiek marzyłaś o tym, żeby latać? Chwyć hamak i oderwij się od ziemi z Jogą! Rusza kurs Aerial Jogi dla początkujących.
Aerial Joga czyli inaczej Joga w hamakach to fascynująca technika Jogi, która do aktywności wykorzystuje specjalną wertykalną chustę, ciężar ciała i magię grawitacji.

Jogowy hamak, zawieszony pod sufitem, ogranicza lub całkowicie eliminuje kontakt z podłożem, mimo tego jesteśmy w stanie w nim wykonać niemal każdą jogowa pozycję! Aerial Joga pomaga zgłębić praktykę, odkryć zupełnie nowe jogowe doświadczenia, nabrać większej świadomości naszego ciała i odkryć jego nowe możliwości. Ma w sobie element akrobatyczny, dlatego też stanowi świetną zabawę. Ćwiczenia z hamakiem pełnią funkcję nie tylko wzmacniającą, ale także rehabilitacyjną oraz relaksacyjną i terapeutyczną.
Zapraszamy Cię na niezwykłe jogowe doznania, w trakcie których poczujesz, jak unosisz się nad ziemią, odpływasz i lecisz…Kurs Aerial Jogi przeznaczony jest absolutnie dla wszystkich!
Kameralna grupa (maks. 11 osób) to gwarancja poczucia zaopiekowania, bezpieczeństwa i komfortu.

Prowadząca

Alicja Wawrzynek
Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Z wykształcenia religioznawca, ze zdrowego trybu życia uczyniła religię. Sport uwielbia od dziecka. Szczególnie jogę, aerial jogę i trening funkcjonalny. Po latach poszukiwań idealnej formy aktywności fizycznej trafiła na Jogę Iyengara i wpadła po uszy. Od ponad 10 lat pozostaje wierna tej metodzie, ukończyła trzyletni kurs nauczycielski u Romka Grzeszykowskiego.

W trakcie ośmiotygodniowego kursu dla początkujących nauczysz się:
– jak bezpiecznie praktykować Aerial Jogę
– jak zawieszać i użytkować specjalną chustę (podstawowe chwyty)
– podstawowych asan w hamaku
– w jaki sposób za pomocą Aerial Jogi osiągnąć głęboki relaks fizyczny i psychiczny
Ilość osób: 10
Rozpoczęcie kursu: 8.06.
Czas trwania: 6 tygodni = 6 zajęć
Terminy: 8.06.-13.07. (8.06.,15.06.,22.06.,29.06, 6.07.,13.07.)
Jakie dni: środy godz. 18:30 SALA B

Ważne!

Ostatni posiłek spożywamy co najmniej na 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć!
Z uwagi na wykonywanie wielu pozycji odwróconych, u osób z problemami zdrowotnymi (m.in. choroby oczu, zatok, przebyte operacje, skłonność do omdleń), zalecamy konsultację z lekarzem przed przystąpieniem do kursu.

Masz pytania?

  Data
  8.06.-13.07.2022
  środy 18:30
  Sala B

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  199 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na podany numer konta: 48 1050 1445 1000 0097 4056 4969