Loading...

Powraca Wasz ulubiony Kurs Jogi w chustach! Aerial Joga to nasz absolutny bestseller! Doskonały sposób na relaks i wyciszenie, a także zupełnie nowe wyzwanie dla osób lubiących aktywność fizyczną!
Już 15 maja rusza kolejna edycja Aerial Jogi od podstaw!

Aerial Joga, czyli inaczej Joga w hamakach, to fascynująca technika Jogi, która do aktywności wykorzystuje specjalną wertykalną chustę, ciężar ciała i magię grawitacji. Jogowy hamak, zawieszony pod sufitem, ogranicza lub całkowicie eliminuje kontakt z podłożem, mimo tego jesteśmy w stanie w nim wykonać niemal każdą jogowa pozycję!

Aerial Joga pomaga zgłębić praktykę, odkryć zupełnie nowe jogowe doświadczenia, nabrać większej świadomości naszego ciała i odkryć jego nowe możliwości. Ma w sobie element akrobatyczny, dlatego też stanowi świetną zabawę. Ćwiczenia z hamakiem pełnią funkcję nie tylko wzmacniającą, ale także rehabilitacyjną oraz relaksacyjną i terapeutyczną.
Zapraszamy Cię na niezwykłe jogowe doznania, w trakcie których poczujesz, jak unosisz się nad ziemią, odpływasz i lecisz…Kurs Aerial Jogi przeznaczony jest absolutnie dla wszystkich!

Prowadząca

Alicja Wawrzynek
Instruktorka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Z wykształcenia religioznawca, ze zdrowego trybu życia uczyniła religię. Sport uwielbia od dziecka. Szczególnie jogę, aerial jogę i trening funkcjonalny. Po latach poszukiwań idealnej formy aktywności fizycznej trafiła na Jogę Iyengara i wpadła po uszy. Od ponad 10 lat pozostaje wierna tej metodzie, wiedzę pogłębia na kursie nauczycielskim pod okiem Romka Grzeszykowskiego.

W trakcie pięciotygodniowego kursu dla początkujących nauczysz się:
– jak bezpiecznie praktykować Aerial Jogę
– jak zawieszać i użytkować specjalną chustę (podstawowe chwyty)
– podstawowych asan w hamaku
– w jaki sposób za pomocą Aerial Jogi osiągnąć głęboki relaks fizyczny i psychiczny
Kameralna grupa (maks. 10 osób) to gwarancja poczucia zaopiekowania, bezpieczeństwa i komfortu.
Ilość osób: 10
Rozpoczęcie kursu: 17.5.-19.6.2023
Czas trwania: 5 tygodni = 10 zajęć
Jakie dni: poniedziałki i środy 18:00 SALA B
Cena: 419,-
Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na podany numer konta: 48 1050 1445 1000 0097 4056 4969

Ważne!

Ostatni posiłek spożywamy co najmniej na 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć!
Z uwagi na wykonywanie wielu pozycji odwróconych, u osób z problemami zdrowotnymi (m.in. choroby oczu, zatok, przebyte operacje, skłonność do omdleń), zalecamy konsultację z lekarzem przed przystąpieniem do kursu.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  17.5.-19.6.2023
  poniedziałki i środy 18:00
  Sala B

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  419 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na numer konta 44 2030 0074 5996 0101 4847 6185 z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem Aerial Joga w tytule przelewu.

  Masz pytania?