Loading...

Oderwij się od ziemi, codziennej rutyny i zimowej szarości. Podaruj sobie dwie godziny relaksu, wzmacniania i dobrej zabawy. Tego wszystkiego doświadczysz w trakcie naszego styczniowego warsztatu Aerial Jogi czyli Jogi z chustą.

Praktyka Aerial Jogi bazuje na specjalnej wertykalnej chuście, ciężarze własnego ciała i grawitacji. Ćwiczenia, które wykonujemy z pomocą hamaka, pozwalają nam odkryć zupełnie nowe możliwości naszego ciała. Wzmacniają, uelastyczniają i relaksują. Aerial Joga to nie tylko terapia dla umysłu i ciała, ale również świetna zabawa

Nasze Klientki pokochały praktykę Jogi w chustach! Praktyka Aerial Jogi bazuje na specjalnej wertykalnej chuście, ciężarze własnego ciała i grawitacji. Ćwiczenia, które wykonujemy z pomocą hamaka, pozwalają nam odkryć zupełnie nowe możliwości naszego ciała. Wzmacniają, uelastyczniają i relaksują. Aerial Joga to nie tylko terapia dla umysłu i ciała, ale również świetna zabawa.
Już 28 stycznia zapraszamy Was na kolejny warsztat Aerial Jogi!

Prowadząca

Alicja Wawrzynek

Nauczycielka Jogi B.K.S. Iyengara i Aerial Jogi

Z wykształcenia religioznawca, ze zdrowego trybu życia uczyniła religię. Sport uwielbia od dziecka. Szczególnie jogę, aerial jogę i trening funkcjonalny. Po latach poszukiwań idealnej formy aktywności fizycznej trafiła na Jogę Iyengara i wpadła po uszy. Od ponad 10 lat pozostaje wierna tej metodzie, ukończyła trzyletni kurs nauczycielski u Romka Grzeszykowskiego.

Ważne!

Ostatni posiłek spożywamy co najmniej na 2 godziny przed rozpoczęciem zajęć!
Z uwagi na wykonywanie wielu pozycji odwróconych, u osób z problemami zdrowotnymi (m.in. choroby oczu, zatok, przebyte operacje, skłonność do omdleń), zalecamy konsultację z lekarzem przed przystąpieniem do warsztatu

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  28.1.2023
  godz. 9:00-11:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  120,-
  99,- z kartą LaLoba

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?