Jest zmysłowa, romantyczna i efektowna. Uwielbiają ją ludzie na całym świecie. Potrafi rozkołysać każde biodra i odkryć zupełnie nowe, niepowtarzalne emocje.
Teraz i Ty możesz odkryć w sobie pasję do tańca. Poczuj się jak na prawdziwym latynoskim parkiecie i daj ponieść się karaibskim rytmom.Już 14 lutego pojawią się zupełnie nowe, taneczne zajęcia w lalobowym grafiku! Bachata Solo!

Bachata to sensualne ruchy i romantyczne brzmienia połączone w piękną, taneczną zabawę. Pochodząca z Dominikany Bachata, rozkochała w sobie ludzi na całym świecie. To nie tylko taniec, ale również gatunek muzyki, który wywodzi się z kubańskich rytmów. Bachata narodziła się na słonecznej Dominikanie. Powszechnie kojarzona jest z namiętnością, jednak dzięki różnorodności muzyki, taniec ten może mieć również bardziej dynamiczny charakter. Bachata nieustannie ewoluuje, a tańczącym pozostawia wiele swobody w jej interpretacji i kształtowaniu własnego tańca. Jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które z tańcem nie miały wcześniej kontaktu. To świetny początek przygody tanecznej, ponieważ taniec jest nieskomplikowany rytmicznie, a zarazem pełen energii i zmysłowości. Bachata uczy, jak pięknie wyglądać w tańcu, uwodzicielsko poruszać się po parkiecie i jak stać się jeszcze bardziej atrakcyjną. Nabyte umiejętności z powodzeniem wykorzystasz też w innych stylach tanecznych. Zajęcia Bachaty to przede wszystkim fantastyczna zabawa, w gronie cudownych Kobiet!