Kochamy zwierzęta – jeśli i Ty podzielasz nasze uczucie, przyjdź i wspomóż z nami Skawińskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt. Zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie! W niedzielę 1.12 o godzinie 15:00

„Przygarnij albo wspomóż” Aukcja charytatywna

W programie:

15:00 Warsztaty dla dzieci z tworzenia kartek świątecznych i toreb prowadzone przez Krecik w ogrodzie – rodzinne warsztaty ogrodniczo-plastyczne (przygotowane prace będzie można także wystawić na aukcję i zlicytować na rzecz schroniska) – sala przedszkolna
15:30 Zabawy muzyczno-bębniarsko-ruchowo dla dzieci – sala B
16:00 Występ duetu jazzowego: Olga Stępniak (piano), Karol Wolnik (gitara) sala A
16:30 Aukcja prac artystów prowadzona przez: Agata Bargiel i Karol Zapolski-Downar (prace artystów oraz te które dzieci stworzą na warsztatach)
17:30 „Koncert” bębnowy „Podróż z dźwiękami bębna: Agata Bargiel/ Marek Cebula/ Karol Zapolski-Downar – sala A

Wstęp płatny (tylko dorośli) 10 zł
(w tym kawa, herbata, woda) dochód oczywiście przeznaczymy na schronisko!
Wymagane zapisy na warsztaty dla dzieci ilość miejsc na warsztaty ograniczona
Przyjdź, przynieś karmę, nie musisz licytować, możesz wrzucić datek do puszki. Bądź z nami tego dnia!
Nasza schroniskowa Zetka na pewno też będzie z Nami!

Dla kogo zbieramy:
Skawińskie Stowarzyszenie Pomocy dla Zwierząt jest organizacją społeczną, powołaną w 2009 roku, przede wszystkim dla niesienia pomocy zwierzętom bezdomnym – szczególnie psom i kotom.
Działalność programowa Stowarzyszenia opiera się na dobrowolnej i bezinteresownej pracy ludzi, którym bliska jest idea opieki nad zwierzętami. Propagujemy sterylizacje zwierząt jako jedyną pewną metodę zapobiegania niechcianemu rozrodowi i przyrostowi liczby zwierząt niczyich. Szerzymy oświatę, kształtujemy właściwe zachowania wobec zwierząt. Od niedawna rozszerzamy poradnictwo dla właścicieli,związane z uczeniem psów stosownych zachowań. Zdobywamy dobroczyńców, którzy ofiarowują naszym podopiecznym karmę, zabawki, akcesoria, czasami finansują leczenie zwierząt czy zakup nowej budy. Psy, które trafiły do ośrodka adopcyjnego w oczekiwaniu na nowy dom są socjalizowane, wyprowadzane na spacery, leczone, a przede wszystkim bardzo kochane. Prowadzimy szeroką akcję poszukiwania nowych domów dla zwierząt porzuconych.

Data
1.12.19
godz. 15:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
10 zł
(dzieci bezpłatnie)

Kontakt
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl