Powrót Mamy do pracy. Wyzwania i rozwiązania.
środa 5.05. godz. 12:00

Jednym z największych dylematów mam jest podjęcie decyzji -kiedy i jak wrócić do pracy, a nawet – czy w ogóle wrócić? To nie jest łatwa decyzja i wymaga od kobiety wiele odwagi, elastyczności i organizacji. To szereg decyzji do podjęcia.
Jedne mamy nie mogą się doczekać, by ponownie wkroczyć w świat pracy, kariery i dorosłych ludzi, widzą w tym szansę na „odżycie”, inne nie chcą o tym myśleć i odwlekają wykonanie tego kroku.

Być może jesteś teraz na etapie podjęcia decyzji o powrocie do pracy, dlatego im szybciej zaczniesz badać to na czym Ci zależy, co jest dla Ciebie aktualnie ważne oraz jak i kiedy chcesz przekroczyć próg tego innego wymiaru, tym ta sytuacja będzie dla Ciebie mniej przytłaczająca i będziesz czuła, że masz nad tym kontrolę.

Zapraszamy Cię na spotkanie w formie pogadanki, które poprowadzi coachka Żaneta Lipiec-Goj, która przedstawi i omówi wyzwania związane z powrotem mamy do pracy, a także sposoby na ich rozwiązanie.
Spotkanie live odbędzie się w środę 5 maja o godz. 12:00 w zamkniętej grupie na Facebooku „Czas Mamy- o ciąży i porodzie”.

Będzie kobieco, rzeczowo, z serca i doświadczenia :)

Prowadząca

Żaneta Lipiec-Goj | coach, trener

Jestem coachem, trenerem oraz fanką komunikacji empatycznej. Pasjonuje mnie praca z kobietami. Bardzo lubię zajmować się obszarem rozwoju osobistego, emocji i komunikacji. Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych. Inspiruję do bycia w zgodzie ze sobą oraz otwartości na perspektywę innych osób. Prywatnie jestem mamą 4- letniego Staszka. Bardzo lubię zgiełk, hałas i życie w miejskiej dżungli. Pijam bardzo dużo kawy i jestem molem książkowym.

 Z jakich usług możesz skorzystać w ciąży w gabinecie fizjoterapeuty?
19.05. godz. 12:00

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Podczas trwania ciąży dochodzi do wielu zmian fizjologicznych, które często wywołują uciążliwe dolegliwości. Dodatkowo, równowaga hormonalna w organizmie jest mocno zaburzona. Warto wiedzieć, że oprócz opieki lekarza prowadzącego i położnej, w czasie ciąży możesz skorzystać także z usług fizjoterapeuty na wielu płaszczyznach. Regularne wizyty u fizjoterapeuty nie tylko wpłyną na poprawę jakości życia, ale również zmniejszą dolegliwości bólowe i zrelaksują przyszłą mamę. Co może zatem zainteresować w gabinecie fizjoterapeuty kobietę w ciąży?
Fizjoterapia bólowa, fizjoterapia uroginekologiczna, masaż relaksacyjny, masaż stóp, a może drenaż limfatyczny?

Czy wizyty u fizjoterapeuty w trakcie ciąży są bezpieczne? W jakich przypadkach należy udać się do fizjoterapeuty? Na które usługi możemy sobie jeszcze pozwolić w tym nadzwyczajnym czasie?
Na wszystkie te pytania i Twoje wątpliwości, dotyczące usług fizjoterapeutycznych w ciąży, znajdziesz odpowiedź podczas webinaru, który odbędzie się 19 maja o godz.12:00 w ramach cyklu „Czas mamy”. Webinar odbędzie się w zamkniętej grupie na FB „Czas Mamy- o ciąży i porodzie” i poprowadzi go fizjoterapeutka Aleksandra Dobaj.

Prowadząca

Aleksandra Dobaj | Fizjoterapeutka

Mgr fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Od 9 lat wyczynowo związana z lekką atletyką – bieganiem. To właśnie poprzez sport narodziła się u niej pasja do fizjoterapii. Specjalizuje się w wykonywaniu masaży m.in. klasycznego, relaksacyjnego, bańką chińską, gorącymi kamieniami, kobiet w ciąży oraz wielu innych. Wykonuje także terapie ukierunkowane na problemy pacjentów pracując na tkankach głębokich, używając metod leczenia zaburzeń powięziowych (Facial Distorsion Model) oraz wykorzystując metody pracy z patologiami narządu ruchu – pinoterapia. Jej pracę uskutecznia holistyczne podejście do problemów pacjenta.

Spotkania odbędzą się w grupie na facebooku:
Czas Mamy – o ciąży i porodzie
Konieczne jest pobranie bezpłatnej wejściówki.